petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni çiftimin ırkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve sbilgic82 tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. sbilgic82

sbilgic82 Guest

2. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    İkisi de Çek gibi geldi bana. Erkekte biraz yağlanma var.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  4. sbilgic82

sbilgic82 Guest

Yağlanma neden kaynaklanır biliyormusunuz aklıma ilk hareketsizlik ya da fazla yem yemesi olabilir gibi geldi de, kullandığım yemin kalitesiylede ilgili olabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:10 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

Teşekkür ederim bu arada cevaplar için

5. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  6. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Sağlam kuşlar. 1 yaşından sonra tahmin zor ama çok yaşlı değillerse verimli olurlar diye düşünüyorum. 2 side kızışmış...

7. sbilgic82

sbilgic82 Guest

Aklımda iki yavru almak vardı ilk başta. Forumda bunlar denk gelince gittim aldım. Gündüzleri çalıştığımdan pek vakit ayıramayacağım için hazır birbiriyle anlaşan çift almak daha iyi olur gibi geldi.

Sayfayı Paylaş