petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni çiftimiz yanlız yaş sorunu var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayripaşa tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. hayripaşa
    Gizli

merhaba bugün 2 tane biri erkek biri dişi yerli kuş aldım ne yazıkki pek kuş kalmamıştı ikiside baya bir mızırdı anca şöyle bir sorun var dişi erkekten büyük bu sıkıntı olurmu dişinin gözlerinde gri iris belirgin erkeğin ise koyu iris şuan foroğraf ekleyemiyorum bu durum çiftleşmede bir sıkıntı oluşturur mu ?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Oluşturur ancak şimdilik. 8 aylık olana kadar yavru beklemeyin.

3. hayripaşa
    Gizli

yanlış değilsem 7 8 aylıklar dişi ondan biraz daha büyük

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

yavru konusunda acelem yok birbirlerine alışırlarmı dişinin ondan biraz büyük olması kavga yada ölümle sonuçlanır mı yanlız şöyle birşey kuşları seçerken erkek fazlasıyla hareketli hatta petshopta idareten bir kafese bıraktım kerata habire takla atıyordu :)

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    sorun olmaz beklersin biraz.

5. hayripaşa
    Gizli

tamam teşekkür ederim

6. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Biraz bekle kardeş sorun olmaz.

7. hayripaşa
    Gizli

beklemeye geçtim şimdi ikisinide yeni aldım onları yanlız bırakıyorum şimdilik kafese ortama biraz alışsınlar

Sayfayı Paylaş