Karadeniz Pet

Yeni çiftler hakkında bilgi

mamisay

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar benim size birkaç sorum olacakcevaplarsanız sevinirim.

1 Benim muhabbet kuşlarının yaş ve ırkları hakkında bilgi verebilirmisiniz birde dişi hangisi erkek hangisi yazarmısınız.
2 Mavi olanı arada sırada yavruluğa giriyor 19 kasımda aldık kuşu, satıcı 1,5 aylık olduğunu söylemişti bu kadar erken yumurta yapar mı ?
3 Bizim kuşlar arada çok iyi anlaşıyorlar arada kafesin içerisinde deli gibi uçuyorlar acaba anlaşamadılar mı?
4 Eğer anlaştılarsa yumurta almak için neler yapmalıyım

http://i.hizliresim.com/6l91GP.jpg

http://i.hizliresim.com/J7a9dB.jpg

Öncelikle Masaallah kuslariniza mavi parçalı dişi diğer yeşil erkek kuşlar daha yavru sayılır yumurta maması verin iyice toparlansinlar Güle güle besleyin

Sari/ yeşil erkek, beyaz/mavi dişi.
1,5 aylık kus yumurta yapmaz.
7 aylık ve üzeri olmalı.
Maşallah kuşların renkleri güzel umarım yavru alırsın.
Yumurta almak icin rahatsiz etmeyin kuşları
mama takviyesi yapabilirsiniz. Kuşlar birbirine odaklansin.

mavi dişi sarı olan erkek bence 1,5 aydan büyükler.muhabbetler 7-8 aylık olduklarında ergen olup çiftleşmeye hazır olurlar sizin kuşlarınızın biraz daha zamanı var ama küçükten beraber olmaları eş tutmalarını kolaylaştırır

Yorumlar için teşekkür ederim cinsleri hakkında bilgi verebilirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Arkadaşlar cinsleri hakkında bilgi verebilecek kimse var mı birde kafes televizyonun yanında duruyor kuşları rahatsız eder mi bu durum

çok güzeller nazar değmesin maaşallah

mavi gri kanadın başka fotoğrafı varsa görmek isterim çok güzel görünüyor renkleri

Son düzenleme:
Yeni resimler ekleyeyim fikirlerinizi bekliyorum
D8d9r3.jpg

vQpRvp.jpg

2Y95BO.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

Arkadaşlar yardım lütfen

Ne için yardım istiyorsunuz tam olarak?

Muhabbet kuşlarının cinsleri ve koyduğum yer ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim

Yerliler yeşil sarı erkek mavi parçalı dışı ve cok yanlış yerdeler

yer konusunda bende aynı fikirdeyim fakat evimde doğalgaz sobası olması sebebiyle oturma odasında duruyorlar yandaki gümüşlüğün üzerine alsam uygun olur mu ne dersiniz

Tv yaninda uretim olmaz. Yaslari kucuk yuvaliga oyun amacli giriyorlardir. Bos odaya koyun.

Soğuk odada sıkıntı olmaz mı yani ortamın sıcak olması gerekmiyor mu

Hımm vitrinin üstüne koyun o halde bu kadar yakın olmasın soğuk odaya almayın yaza doğru alirsiniz

Geri