Karadeniz Pet

Yeni Çiftler :)

• Konbuyu başlatan Burak Boyacı
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Boyacı

Guest
Erkeğim :)
Kg4MGQ.jpg

Dişim :)
wMPAQ6.jpg

Erkek dişiyi öpmeye çalısırken :)
wjvbMG.jpg

Dişi Yuvaya bakınıyor :) az kaldı girecekkk
ek1dz7.jpg

Ve Mutlu son :) [ ilk defa yuvalıkta ]
Kn500g.jpg

Arkadaslar erkek dişiyle çiftleşmek istiyor ama dişi izin vermiyor bu yuvalığa giriş eş olduklarına mı işarettir ? ayrıca ırkları nedir ?
-teşekkürler.

Maşallah Allah yavrularını görmeyede nasip eder inşallah kardeşim.

teşekkürler,İnşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:52 -->-> Daha önceki mesaj 12:38 --

bu yuvalığa giriş eş tuttuklarınamı işarettir ?
erkek sürekli çiftleşme peşinde ama dişi istemiyo ne zamana kadar böyle olacak

erkeğin kanat desenleri çok güzel :) ayrıca dîşiyle de çok uyumlular :) resimlerden anlaşılan bunlar çift olmuşlar bence :) inşallah çok güzel yavrular alırsınız

eş tutmuşa benziyor..dişi yuvayı benimsemiş yakındada çiftleşme olur
inşallah bebişlerini görürsün :)

bu durum bendede mevcut kuşların güzel allah nzardan saklasın lakin şöyle bir durum gördüm dişi yuvaya alışma evresinde ayrıca cere renginden anlaşılan kızgınlık döneminde olmadığı bu aydan sonra subat ortalarında cere rengı kahverengıye döner erkekte fazla güç gösterisi yapmaz ise mart nisan aylarında yavru almıs olursun dostum bendede 5 çift var 1 çift bu halde öpüşme var kur var besleme var binme durumu yok ama bende bekliyorum umarım bilgi sana yardımcı olur besiye çek kuşları nijer tohumu satılıyo aktarlarda ve kuşçularda alabilirsim 1 kilo yeme 1,5 çay bardagı karıstırman yeterli vitaminin suyuna kat gaga taşını eksik etme bebekler gelir haydi hayrlı hobiler dilerim -_- :)

yavru için çok erken. daha yavruluk tüylerini atmamış 3 aylık felan kuşlar. 5. aylarında yavruluk tüylerini attıktan sonra çiftleşmeyi beklemelisin. şu anda oyun amaçlıdır biraz yuva ile ilgilenmeleri.

fotolardan anlaşılacağı üzere bunlar daha bebe. bebek yapmalarına daha var.