Karadeniz Pet

Yeni Çiftler..

• Konbuyu başlatan Onur TÜFEKCİ
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşım kuşlarımın altında niye kıskançlık yapıyorsun :D :D: D

Aaa ne kıskançlığı ben hiç öyle bir şey yapar mıyım? :D Hiçte bile kıskanmıyorum. Maşallah yani kuşlarına.

İç ses: Ah be ah adamın kuşları bir haftada yumurtlayacak benimkiler 7 aydır bir yumurta bile yapamadı. Bir de kıskanmıyorum diye yalan söyle sen. Beceriksiz Sevo.

Yumurta mumurta yok , kuyruk düşük onur bey

O iş fatmagüle dönmüş :D :D

Yok zorla yapamaz dişi izin vermez. Devamı gelir :D

Evet aynen öyle erkek zorla yaptı. O yüzden diyorum ya umut yok diye. :D

İstenmeyen ilişkiden çocuk olmaz diye boşuna dememiş ozaman atalarımız kötü talihin varmış gerçekden :) sabret belki olur hiç belli olmaz bu işler ummadığın bir anda yumurtalar gelir :)

Kız gıttı. Erkek ya nıkahı kıyar ya da vurun. Artık namus meselesı olmus bu.

Sürekli yem kusuyor erkek, dişi zahmet edip yemek yemiyor :D

Yolla benim kızın yanına yoldan çıkarsın. Mervelere ders çalışmaya gidiyorum der çıkar valla hahaha

Çiftlerim yeni geldiler. Dişi doluya benziyor fakat emin olamadım, yakında belli olur. Umarım doludur :D

Cuma günü aleığım kuşlar bugün 2 kere çiftleştiler. Fakat yeni geldikleri için yuvayla ilgisi yok dişinin. Erkek sürekli ona yem kusuyor. Dişi yumurtlamaz yuvaya girmez ise yumurta ne oluyor? Eriyor mu vb vb bilginiz var mı. Ya da girer mi :)

Cuma günü aleığım kuşlar bugün 2 kere çiftleştiler. Fakat yeni geldikleri için yuvayla ilgisi yok dişinin. Erkek sürekli ona yem kusuyor. Dişi yumurtlamaz yuvaya girmez ise yumurta ne oluyor? Eriyor mu vb vb bilginiz var mı. Ya da girer mi :)

Yumurtlamaz diye birsey yok dostum. Yumurtlar yuvaya yumurtlamazsa yere yumurtlar ;)