petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni çiftlerim :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Dün aldığım çiftlerimi sizlere göstermek istedim ikiside sarılı çok yakışıyolar birbirlerine daha yavrular dedim alayım zamanla alışsınlar ama maşşallah birbirlerine yapmadıkları kur kalmıyo :D Irkları hakkında yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. [​IMG] [​IMG] [​IMG] Buda evimdeki 4 katlı kafesim ama şimdilik iki katını kullanıyorum zamanla dolucak hepsi inşallah. [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Üst kattakiler yumurtalı bir aile :D

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    sanki ikiside dişi gibi geldi bana :(

3. cexsa1

cexsa1 Guest

bunların 2 side dişi

4. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    Masallah gayet guzeller
    Saygilar

5. Hürkan YILMAZ

Banada öle geldi hatta gittim yeniden sordum ama dediki parçalı olmayan sapsarı olan kuş ileride erkeğe dönücek(erkeğe dönücek derken gaga üstündeki renk değişecek) dedi.Zaten hal ve hareket birbirlerini eş tutmuş gibi kaşımalar okşamalar şimdiden (1gün oldu) ayak atyo şaşırdım yav.Sonra kafa sallıyo karşısında konuşuyo filan görsen abi :D

Sayfayı Paylaş