Karadeniz Pet

Yeni damızlık erkeğim ve yeni yeme düşen paşam :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba yeni yeme düşen oğlumu paylaşmak istedim sizle bir de uzun süredir aradığım iri spangle erkeği de buldum keyifler tıkır :) maşallahı esirgemeyelim.

Yavrum :D

VyqQ9B.jpg

vo1a6A.jpg

nG8bQN.jpg

LoVvl0.jpg

Yeni damızlık ;)

ozDdXX.jpg

1nQp6B.jpg

lzaQqQ.jpg

maşallah, damızlığı çok beğendim...

damızlık yaşlı biran önce yavru almaya bak kardeşim bence en kısa zamanda eşe at yavrulardan damızlığa bak bu kuş yakında geçebilir

maşallah :) damızlık çok canlar yakıcak :D

Maşallah güzel kuşlar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maşallah ercanım turnayı gözünden vurup,yavruyu ana altından almışsın

Maşaallah gerçekten ikisi de birbirinden güzel Turnayı gözünden vurup kör etmişsiniz :) :)

maşallah ercanım turnayı gözünden vurup,yavruyu ana altından almışsın

Sağol okan :) ne zamandır böyle bir damızlık arıyordum biliyorsun :) yavrunun maşallahı var geleceği parlak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:13 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

Maşaallah gerçekten ikisi de birbirinden güzel Turnayı gözünden vurup kör etmişsiniz :) :)

Sağol :) bide erkek 24 saat için de dişi ile çifleşince ayrı bir keyif oldu :)

Bu mavili beyazlı damızlık çek mi şimdi? Jumbo gibi duruyo maşallah

Bu mavili beyazlı damızlık çek mi şimdi? Jumbo gibi duruyo maşallah

Evet öyle duruyor ama iri Çek denenlerden kafa ve boyut daha iri ama jumbodan küçük. Zaten iki çeşit var biliyorsunuz normal muhabbetler Show muhabbetler. Arada kalanlara biz isim takıyoruz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Masallahhh darisi yavru bekleyenlerin basina ;)

Âmin.... :)

Maşallah, yavru kus çok güzel, özellikle renk çok iyi. Damızlık kuşun vücut formu ıyiymis.
Güle güle besleyin.