petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni damızlıklarım hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre BOSTAN tarafından 1 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Emre BOSTAN

arkadaşlar yeni aldığım kuşlarım hakkında yorumlarınızı bekliyorum birde ben yavru almak için besliyorum bana önerebileceğiniz bi mama tarifi var mı . şimdiden tşkler

2. Mehmet ŞEKER

İkisi de kızışmış. Mama tarifini bu siteden kolayca bulabilirsin..

3. Emre BOSTAN

avi-vit multivitamin aldım bugün toz şeklinde suya katılıyor. siz ne diyorsunuz bu ilaca iyi bişey mi

4. Tevfik AKTUNÇ

Aynısından bende aldım size verilen cevabı bende bekliyorum. Etkisini görürmüyüm acaba bu ilacın?

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
  6. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Gereken cevaplar verilmiş. Kuşlara da maşallah. Mercimek tanesi kadar suyuna koyun yeterli. Miktarını fazla kacırmamaya özen gosterin.Cihat kardeşimin dedigi gibi Supervit forte da saglam vitamindir.

7. Emre BOSTAN

arkadaşlar tşkler

8. Emre BOSTAN

erkek sanırım tüy döküyor ve çok keyifsiz görünüyor hiç ötmüyor az hareket ediyor dişiyi görmezden geliyor bunlar tüy yüzünden olabilir mi

9. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Tüy dökümündeyse evet halsizlik ilgisizlik yorgunluk hissedilebilir. Bunu bir an önce atlatması için mama vitamin takviyesi yapmanız gerekmektedir.

10. Emre BOSTAN

sizin tarif ettiğiniz mamadan veriyorum ara ara kuşlarıma bekleyecez artık

11. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah kuşlarınız güzel kızgın durumda..haftada en az 2 kez mama 2 kez sularına vitamin verin..yemlerine az miktarda nijer tohumu atın ve gerisini onlara bırakın..

12. Emre BOSTAN

yorumlar için tşkler . erkek kuşum tüy değiştiriyor hiç keyfi yok bekleyecez artık inş yakında yavrular alırımda buradan sizlerle onlarıda paylaşabilirim

13. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    ikisine de maşaallah...inşaallah tez zamanda yavru alabilirsiniz...kuşlarınız aynı benim kuşlar gibi erkek irilik olarak dişiden daha küçük...inşaallah bu sorun olmaz...benim kuşlarda biraz sorun erkek kur yapıyor dişi zorla da olsa çöküyor...erkek cesaret edip üstüne çıkamıyor...dişi daha iri erkekten...sizde olmaz bu durum inşaallah...

14. Emre BOSTAN

inş. olmaz ama erkek çok korkuyor dişiden daha kur yapmalar felan başlamadı

15. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    biraz sabretmeniz gerekecek , ne olursa olsun eve ortama size alışmaları zaman alıcaktır , o yüzden siz iyi bir bakımla bunu erkene alabilirsiniz..Umarım en kısa zamanda yavrularını görürsünüz..

16. Emre BOSTAN

inş. dediğiniz gibi yavrularımızı bizde görebiliriz sabırla beklemeye devam

17. ozan13523

ozan13523 Guest

tüğ dökümündeki kuştan yavru alınamaz, yuvayı çıkarmanız gerek 20 gün 1 ay diye biliyorum yanlış bilgi vermek istemem.

Sayfayı Paylaş