Karadeniz Pet

yeni damızlıklarım hakkında

• Konbuyu başlatan Emre BOSTAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emre BOSTAN

Guest
arkadaşlar yeni aldığım kuşlarım hakkında yorumlarınızı bekliyorum birde ben yavru almak için besliyorum bana önerebileceğiniz bi mama tarifi var mı . şimdiden tşkler
mnc77.jpg

mnc9w.jpg

mnccq.jpg

mncds.jpg

İkisi de kızışmış. Mama tarifini bu siteden kolayca bulabilirsin..

avi-vit multivitamin aldım bugün toz şeklinde suya katılıyor. siz ne diyorsunuz bu ilaca iyi bişey mi

Gereken cevaplar verilmiş. Kuşlara da maşallah. Mercimek tanesi kadar suyuna koyun yeterli. Miktarını fazla kacırmamaya özen gosterin.Cihat kardeşimin dedigi gibi Supervit forte da saglam vitamindir.

erkek sanırım tüy döküyor ve çok keyifsiz görünüyor hiç ötmüyor az hareket ediyor dişiyi görmezden geliyor bunlar tüy yüzünden olabilir mi

erkek sanırım tüy döküyor ve çok keyifsiz görünüyor hiç ötmüyor az hareket ediyor dişiyi görmezden geliyor bunlar tüy yüzünden olabilir mi

Tüy dökümündeyse evet halsizlik ilgisizlik yorgunluk hissedilebilir. Bunu bir an önce atlatması için mama vitamin takviyesi yapmanız gerekmektedir.

sizin tarif ettiğiniz mamadan veriyorum ara ara kuşlarıma bekleyecez artık

maşallah kuşlarınız güzel kızgın durumda..haftada en az 2 kez mama 2 kez sularına vitamin verin..yemlerine az miktarda nijer tohumu atın ve gerisini onlara bırakın..

yorumlar için tşkler . erkek kuşum tüy değiştiriyor hiç keyfi yok bekleyecez artık inş yakında yavrular alırımda buradan sizlerle onlarıda paylaşabilirim

ikisine de maşaallah...inşaallah tez zamanda yavru alabilirsiniz...kuşlarınız aynı benim kuşlar gibi erkek irilik olarak dişiden daha küçük...inşaallah bu sorun olmaz...benim kuşlarda biraz sorun erkek kur yapıyor dişi zorla da olsa çöküyor...erkek cesaret edip üstüne çıkamıyor...dişi daha iri erkekten...sizde olmaz bu durum inşaallah...

inş. olmaz ama erkek çok korkuyor dişiden daha kur yapmalar felan başlamadı

biraz sabretmeniz gerekecek , ne olursa olsun eve ortama size alışmaları zaman alıcaktır , o yüzden siz iyi bir bakımla bunu erkene alabilirsiniz..Umarım en kısa zamanda yavrularını görürsünüz..

inş. dediğiniz gibi yavrularımızı bizde görebiliriz sabırla beklemeye devam

tüğ dökümündeki kuştan yavru alınamaz, yuvayı çıkarmanız gerek 20 gün 1 ay diye biliyorum yanlış bilgi vermek istemem.

Geri