Karadeniz Pet

yenı dısı aldım kac aylık

koraysanz

Yeni Üye
21jR72.jpg

m6Eaq4.jpg

Gözlerini net gösteren fotoğraf ekleyin. Ben ayaklarına göre yorum yaptım.

üstad simdi tane gözü ve ayağı fotoğrafını atıcam ayağındada bişey var ama hastalık mı o mantar falan varsa da vereyim kusu ,, ilgin için sağol bu arada üzüldüm bu kusculara guvenılmıyor

BP8jZj.jpg

nME47g.jpg

WkbjnL.jpg

qMEzRD.jpg

Son düzenleme:
[MENTION=18003]koraysanz[/MENTION] Fotoğraf çekerken ışığı arkana al. Gölge kısmın fotoğrafını çekmeye çalışıyorsun. Bir şey belli olmuyor. Çünkü kamera görüntüdeki daha geniş ışıklı bölüme göre ayarını yapıyor. gölgede olan yer iyi çıkmıyor.

[MENTION=18003]koraysanz[/MENTION] Fotoğraf çekerken ışığı arkana al. Gölge kısmın fotoğrafını çekmeye çalışıyorsun. Bir şey belli olmuyor. Çünkü kamera görüntüdeki daha geniş ışıklı bölüme göre ayarını yapıyor. gölgede olan yer iyi çıkmıyor.

evin ustundke kucsuya gıttım 1.5 yasında falan eslesir bunlar dedi ama benımkı daha 5 aylık kızışma olayı bile yok kuscuda yaşına dekn diye verdi ve ayagında mantar baslangıcı var dedi sencede oyle mı ben bu kusu degıstırıyım mı bakarmısınız bı

JA3vpj.jpg

qMErYQ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

@Levent ACAR değiştirmeye gideyim mi ? hava geç olmadan bir de kuşlar üşür mü sizce

Kafa çizgisi bayağı geride ve irisi beyaz 1,5 yaşından aşağı değil

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri