petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni disi almak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Hani derler ya surekli yavru almak istiyorsaniz kucukken es yapin. Ben de oyle yaptim. Erkek hazir disinin zamana ihtiyaci var gibi 9 aylik kizismadi. Kizisana kadar yeni bir disi alsam ve erkekle ciftlestirsem surekli yavru alma ihtimlim riske girer mi?

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Öyle bir durum yok 1 yaşında dişi de alsan el tutarsa sürekli yavru alırsın. Yavrudan yapmakla sonra eş tutturmanın hiç bir farkı yok. Ben en düzenli yavruyu 1 yaşında eş yaptığım kuşlardan alıyorum. Ama şöyle bir durum var bazı dişiler cere kahverengi olmadan da eş tutuyor. Bende kuluçkada öyle 1-2 dişi var. Eğer yuvalığa merakı varsa ve erkek ile anlaşıyorsa bozma derim

3. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    bende albino dişi var ceresi 2 kere kahve rengi oldu renk değiştirdi yaklaşık 7-8 aydır bendeler bırak yumurtlamayı merak edipde ya şu yuvarlak girişi olan kutu acaba ne bi girip bakayım bile demedi :D

4. emre983

emre983 New Member

Beğenileri:
    0
    s.a arkadaşlar bende 1 çift kuş var erkek 5 aylık falan dişi 1 yaşın üstünde anlaşıyorlar kur falan yapıyo erkek ama yuvalık takılı deil sizce erkek 7,8 aylık olana kadar takmamlımıyım yoksa şimdi taksam yavru alır mıyım

5. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Emre bence tak yuvalığı zaten yuvalığa alışana kadar 2 ay geçer erkek yetişkinliğe ulaşır

6. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Elimde saglam 2tane kizizmis disi var 5428079792 ankaraankaradan sayabilirim

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ilk ciftlesmeyi cere beyazken de yapabilir yani. Dogru mu anladim?

8. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    ilk çiftleşmeyi bilmem ama ilk iki kuluçkasında ceresi kahverengiyken üçüncü kuluçkasında beyaz benim dişinin.

Sayfayı Paylaş