Karadeniz Pet

Yeni Dişi Hakkında

• Konbuyu başlatan Gökhan KARAALİ
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan KARAALİ

Guest
Mrb Arkadaşlar. Eski Dişiyi Komşuma Verip Bunu Aldım.
Size Bir Kaç Sorum Olacak
1-Dişi Kızışmış Durumda Fakat Kanatları Düşmedi ?
2-Kızıştığı Halde Çiftleşmeme Gibi Bir Durum Var mı ?
3- Dişinin Yaşı ve Cinsiyeti Nedir ?
Cevap Veren Arkadaşlara Teşekkürler

v5w8f.jpg

v5wdf.jpg

v5wh6.jpg

Ohoo her kızışan kuş çiftleşseydi :) yani olabilir kızışsa da ciftlesmeyebilir. Benimki kızgın degil degildi kızıştı kızgınlığı gecti ama hala bi olay yok :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Alaycı cevap verecek durum tam olarak benim mesajimin devamında yazıyor idi. Kuş kizismamisti ciftlesmedi kuş kızıştı ciftlesmedi kusun kızışması gecti yine ciftlesmedi. Birden fazla koşula bağlı bir durum kızışma tek koşul degil yani. Aslında bu isin en basit yolu kendi hallerine bırakmak sonuçta uremek çoğalmak onların bilinçaltlarında var ve bu guduleriyle hareket ediyorlar. Bana kalırsa kendi hallerine bırakın. Benimkiler ciftlesmiyor cunku oturma odasindalar ve cok aşağıdalar. Göğüs hizasında olmasında fayda var.
Yardımcı olabildim umarım

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Hocam kuşların ikiside kızışmış çiftleşmeleri için biraz yüksek yere koy , kuşlar ile kimse ilgilenmesin. Yemliklerine 1 çay kaşıgı nijer tohumu koyabilirsin , vitaminlerini v.s eksik etme gerisi gelir zaten. Kafes içirisinde oyuncak v.s varsa çıkart koyma onları ayna , salıncak falan.

Kafeste Oyuncak Yok. Tek Tünek Var. Taş ve vitaminleri mevcut yemlerinde nijer var.
Tavana 1 Karış yükseklikte duruyorlar. Tek Sıkıntı Spot Işık Tam Üstlerinde.

onlar hisli hayvanlardır. siz gerekli ortamı sağlayın gerekli koşulları yerine getirin gerisi onların bileceği iş. hiç ummadığın bir anda yavru alabilirsin.

daha kuşu yeni aldım dedin.bekle kuş biraz etrafa alışsın,sonrasında daha eş tutacaklar,oda tutarsa.zaman herşeyin ilacıdır.az bekleyi ver

Geri