Karadeniz Pet

Yeni dişi hastamı sizce

Berk ŞAHİN

Meraklı Üye
Selamun aleyküm
3 gün önce 5-6 aylık erkek kusuma tahminimce 3 aylık bir dişi aldım ama dişiden şüpheleniyorum cünkü popo kısmındaki tüylerin bi kısmı sanki bakımsız gibi yani açıkcası sanki tiftik gibi böyle değisik duruyor erkek kusda böyle bir sorun yoktu onun yasındayken bu hastalık belirtisimidir hazır yeni gelmişken kaybetmiyelim onu yorumlarınız için simdiden teşekkurler

Görünürde bir hastalık belirtisi varmı arkadaslar

FOTO http://k1309.hizliresim.com/1f/q/sxx6w.jpg

Son düzenleme:
Resim koyarsanız size daha kesin birseyler söyleyebiliriz. fakat kus yeni geldigi için stres yapmıs olabilir. ondan dolayı ishale cevirmis olabilir.

Eğer ishal gibi bir sorunu yoksa yani dışkısı poposuna yapışıp kalmıyorsa sıkıntı olacağını zannetmiyorum.İyi bir bakımla düzelir

Resim koyarsanız size daha kesin birseyler söyleyebiliriz. fakat kus yeni geldigi için stres yapmıs olabilir. ondan dolayı ishale cevirmis olabilir.

Resim koyma ihtimalim yarın olabilir yorum için teşekkürler ishal sorununu daha görmedim

Daha yeni geldiği için biraz durgun olabilir stres yapabilir sorun olmaz alışmasına izin verin ve vitamin mama takviyesi yapmanızı öneririm petshopda ne kadar sağlıklı bakıldığı belli kuşların

Daha yeni geldiği için biraz durgun olabilir stres yapabilir sorun olmaz alışmasına izin verin ve vitamin mama takviyesi yapmanızı öneririm petshopda ne kadar sağlıklı bakıldığı belli kuşların

Evet malesef petshop ta ki kusların cogu hasta cıka biliyor keşke yakın bir üretici ile temasa gece bilsemde henuz buralara uğramadı öyle biri yorumunuz icin sağolun

Yokmu bakan

Sağlıklı gibi görünüyor maaşallah

Allah razı olsun :)

Geri