petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni dişi kuş aldım.Videolu..sorum var...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin BULUT tarafından 20 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Hüseyin BULUT

Hüseyin BULUT New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 1 ay once erkek kusumun yanina aldigjm aldığım disi kusu kavga etmelerinden dolayi geri verdim ve kusciya tekrar gittim. Salmasa videodaki disi kusla yakinlastigini gozlemledik ve dun eve getirdim. Yalniz disi kusun bu tavirlari hkc hosuma gitmedi. Acaba erkege zarar verirmi. Daha geleli 1 gun oldu ama bana biraz agrasif gibi geldi. Sizde videoyu izleyip yorumlarsaniz sevinirim.
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=4f2rrInSYuc[/YOUTUBE]
    https://m.youtube.com/watch?v=4f2rrInSYuc&feature=youtu.be

#1 Hüseyin BULUT, 20 Aralık 2015
    Son düzenleme: 20 Aralık 2015
  2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    anlaşıyorlar ne güzel, biraz naz olacak birşey olmaz ondan

3. Hüseyin BULUT

Hüseyin BULUT New Member

Beğenileri:
    0
    cevabınız için teşekkürler.

konudaki yazım yanlışları için ise kusura bakmayın cep telefonundan yazmıştım hatalı kelimeler olmuş. :)

4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Hiçbir Sorun Yok Dostum Kuşların Normal Hali Benimkiler Bazen Kafalarını Kaşıyacaklar Diye Birbirlerinin Kafasına Gaga Atıyolar Farkında Olmuyolar Filan Kuşların Yumurt Verir Bence 2 3 Hafta Sonra Yuvalığı Tak Onlar Gerekeni Yapar :) Yuvalığında İçini Fazla Kariştirmayın Birbirlerine Alişirlar 2 3 Haftay Yuvalığı KOydunmuda Dişi İçine Girer Kendin Zorlama Başta Korkar Ama Kendisi İç Güdüleri Gereği Girecektir

5. Hüseyin BULUT

Hüseyin BULUT New Member

Beğenileri:
    0
    yuvalık takılı duruyor kaldırayımmı yoksa dursunmu acaba?

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Acele Yapma Kaldır 2 3 Hafta Sonra Tekrar Takarsın Birbirlerine Alışsınlar Derim

7. Hüseyin BULUT

Hüseyin BULUT New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yeni bir sorum daha var bu kuşları uçmaları için salmalımıyım acaba.?

Sayfayı Paylaş