Karadeniz Pet

yeni dişi kuşum sizce nasıl?

• Konbuyu başlatan emrekbra
  • Başlangıç tarihi
ama kuşunuz erkek yani öpüşür gibi yem falan verebilirler bi an önce götürün bence benimde coook zaman önce başıma geldi :) o kuşunuzun cere rengi kızışasa hiç bi zaman değişmez öyle kalır renk mutasyonundan dolayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

Muhabbet Kuşu Renk Ve Mutasyonları buyrun bilgi için

şu renk ve mutasyon olayın hiç girmeseydin çocuğun kafası iyice karışıcak şimdi :D

sahiplendirmek istiyorsan sahiplenirim kardeş yanlız o sarıyı değilde diğer maviyi

kuşçu hala bu kuşun ısrarla dişi olduğunu mu söylüyor yani?

ama kuşunuz erkek yani öpüşür gibi yem falan verebilirler bi an önce götürün bence benimde coook zaman önce başıma geldi :) o kuşunuzun cere rengi kızışasa hiç bi zaman değişmez öyle kalır renk mutasyonundan dolayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:54 --

Muhabbet Kuşu Renk Ve Mutasyonları buyrun bilgi için

teşekkürler;:)

şu renk ve mutasyon olayın hiç girmeseydin çocuğun kafası iyice karışıcak şimdi :D

vala yaa:)sayfaları o kadar hızlı aşağı indirdim ki hiç bişey anlamadım...geçen de dişi diye aldım oda böyle çıktı hay allahım yaaaa:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

İyi de bu kuş dişi değil ki ERKEK :)

evet bende yeni öğrendim:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

sahiplendirmek istiyorsan sahiplenirim kardeş yanlız o sarıyı değilde diğer maviyi

mavi konuşuyor canım onu kimseye yar etmem:)günün 15 saati onunla ilgileniyorum ben:):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:13 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

bilsin yaa nolcak :D kuşcu diretir almamak için onunda kanıtı olur :)

yok canım kuşsu cok yakın arkadaş 20 senedir bu işi yapıyor...o da bilmiyorsa artık:):) fazla söze gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:13 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

kuşçu hala bu kuşun ısrarla dişi olduğunu mu söylüyor yani?

aynen abi:)

Geri