Karadeniz Pet

Yeni Dişi Kuşum :)

• Konbuyu başlatan Fuat E. GÜL
  • Başlangıç tarihi
F

Fuat E. GÜL

Guest
Adam 4-5 aylık dedi ama daha küçük gibi duruyor , neyse :) Sanırım çiftleşmek istemediğinden kuyruğunu baya aşşağı indirdi . Erkek üstüne çıkmaya çalışıyor :) 20 TL falan ister diye düşündüm , hiç almadı :)
Çok soğuk olduğu için erkeğim çok kötü ishal oldu :(

b4n508.jpg

B9qMnp.jpg

Buda erkğim :)

aBV5QQ.jpg

Kus 3 ay civarı mavi olan. Daha çiftleşme olmaz bu kuşlar da. Yaşı ufak.
Hayırlı olsun.

Erkek 6-7 aylık . Eski dişi diye aldığımda 6-7 aylıktı o kadar bekledim ama olmadı :/ 3 ay daha bekliycez artık .

Teşekkürler .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

yaş konusunda bilgi verirmisiniz

Damızlık kusu verıp yavru kus almıssınız sanırım tabikide para almaz sizden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Ayrıyetten yeni gelen kusun dıskısı poposuna yapısmıs oda hasta dikkat edinde iki kusunuzda ölmesin

ama elinde damızlık dişi yoktu adamın kuşun ishali falan düzeldi sorun yok . 3-4 aylık diye aldım ben 3 ay falanda beklerim .

bi arkadaşımın 2 çift kuşu var . Eşler bana bir yer bul ortak üretim yapalım para biriktirip kuş alırız dedi . Bende yeri buldum ısı yalıtım yapmaya başladık bitince kafes yapıcaz . İnşallah üretime başlıycaz :) şu anda arkadaşımın kuşları yavrulamaya başladı , yavruları satıp yetişkin çift alıcaz :)

Geri