petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Dişi Kuşum :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fuat E. GÜL tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Fuat E. GÜL
    Gizli

Adam 4-5 aylık dedi ama daha küçük gibi duruyor , neyse :) Sanırım çiftleşmek istemediğinden kuyruğunu baya aşşağı indirdi . Erkek üstüne çıkmaya çalışıyor :) 20 TL falan ister diye düşündüm , hiç almadı :)
    Çok soğuk olduğu için erkeğim çok kötü ishal oldu :(

Buda erkğim :)

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Kus 3 ay civarı mavi olan. Daha çiftleşme olmaz bu kuşlar da. Yaşı ufak.
    Hayırlı olsun.

3. Fuat E. GÜL
    Gizli

Erkek 6-7 aylık . Eski dişi diye aldığımda 6-7 aylıktı o kadar bekledim ama olmadı :/ 3 ay daha bekliycez artık .

Teşekkürler .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

yaş konusunda bilgi verirmisiniz

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Damızlık kusu verıp yavru kus almıssınız sanırım tabikide para almaz sizden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Ayrıyetten yeni gelen kusun dıskısı poposuna yapısmıs oda hasta dikkat edinde iki kusunuzda ölmesin

5. Fuat E. GÜL
    Gizli

ama elinde damızlık dişi yoktu adamın kuşun ishali falan düzeldi sorun yok . 3-4 aylık diye aldım ben 3 ay falanda beklerim .

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    hayırlı olsun size .

7. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    hayırlısı olsun biraz uzun bekleyiş olacak dişi kuş yavru 3 aylık civarı

8. Fuat E. GÜL
    Gizli

bi arkadaşımın 2 çift kuşu var . Eşler bana bir yer bul ortak üretim yapalım para biriktirip kuş alırız dedi . Bende yeri buldum ısı yalıtım yapmaya başladık bitince kafes yapıcaz . İnşallah üretime başlıycaz :) şu anda arkadaşımın kuşları yavrulamaya başladı , yavruları satıp yetişkin çift alıcaz :)

Sayfayı Paylaş