petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni dişi muhabbet kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve erdincozn54 tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. erdincozn54

S.a bugün yeni dişi aldım dişinin ceresi kahverengi acaba kızışıkmıdır ve bu erkekle eş olurmu yorumlarınızı bekliyorum

#1 erdincozn54, 3 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Eylül 2013
  2. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Eş olup olmayacağını yan yana koyarak anlarsın. Dişi kızışmış yuvalık tak kafesine, bir bak girip çıkıyormu, sonrasında erkekle yan yana koyarsın.

3. armand0

armand0 Guest

Güzel kızışkın bir dişi ama merak ettiğim sizmi seçtiniz yoksa kendisimi seçti aynı kafese koydunuzmu

4. erdincozn54

Ben seçtim ama erkek baya istekli dişinin yanına gitmeye ikisinide aynı kafese alayımmı

5. erdincozn54

ikisinide saldım yanyana duruyolar ama dişi sanki gagasıyla vuruyo gibi sorun olurmu

6. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Küçük çağlı kavgalar sorun olmaz diye düşünüyorum ama siz yinede gözlemleyin eğer kavgalar artarsa ayırmanızı öneririm :) bu arada kuşlarınız çok tatlı maşallah eş tutup tutmayacağı hiç belli olmaz tutmaz dediklerimiz tutar tutar dediklerimiz tutmaz :)

7. erdincozn54

Teşekkür ederim o senin güzelliğin :)

8. armand0

armand0 Guest

Yumurtası olan çiftler bile arada kavga ediyor biraz bekleyin eğer çok büyük kavgalar olmazsa birbirlerine alışmaları için biraz sabretmeniz lazım

9. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence hemen aynı kafese koyup yuvalık takın ikisi de kızışkın eş tutup tutmayacağına onlar karar verir.

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kuşlar eş olduktan sonra yuvalığı takabilirsin.

11. erdincozn54

İkisini aynı kafese koydum kavga etmiyolar oturuyolar ayrı tüneklerde ve yuvalığıda taktım çıkarayımmı

12. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Eş olduktan sonra takarsanız daha iyi olur.

13. erdincozn54

Tamam o zaman çıkartıyorum eş olduklarını nasıl anlıcaz tünekte falan yan yana duruncamı

14. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Öpüşme, kaşıma, yem kusma bu 3ünden 1i veya 3te 3ünün olması eş olduklarının belirtisidir.

15. erdincozn54

Dişiyi almadan önce erkek kuşla oynuyodum gagasını falan seviyodum yem kusmaya çalışıyodu elime dişiyede yapar inşallah

16. Süleyman Mert DEMİRSOY

Eğer yavru almak istiyorsanız kuşları salmayın rahatsız etmeyin.2 hafta sonrada yuvalıgı takın.

Sayfayı Paylaş