petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet emin tektaş tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar erkek kuşuma yeni dişi aldım. erkek yanaşır yanaşmaz dişi dövüyor. daha yeni diye mi yapıyor yoksa erkeği mi beğenme di? dinlenmeleri için ayırdığım başka bi çiftim daha var o çiftin erkeğinin yanına attım mı onu dövmüyor hatta kendisi yanaşıyor

2. Onur Açan

Onur Açan New Member

Beğenileri:
    0
    valla beğenmemiş olabilir:D :)))))) uzamanlarımız sölesin

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Dişilerin erkeği seçtiğini biliyoruz hepimiz dediklerinden yola çıkarak düz mantık yorum yapıcak olursam diğer erkekten hoşlanmış yanına aldığından hoşlanmamış, ayrıca yanına eş aldığın erkekten ayırıp diğer erkeği dişiye göstermende kötü olmuş şimdi aklında kalır o öbürüne alışması daha da uzun sürebilir yada hiç alışmayada bilir.

4. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    yeni dişiyle dövülen erkeği dışarı saldım. her nedense dişi dışarda uysallaştı erkekte yanına yaklaştı temizlemeye başladı ve ağzına yem kustu. şimdi de kafeste aynı tünekteler. aslında dişi de çok hoşuma gidiyor beyaz sarı karışımı albino. inşallah alışırlar.

Sayfayı Paylaş