petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet emin tektaş tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dünde konu açmıştım yeni dişi aldım erkeği dövüyor diye. bu sabah baktım kırk yıllık çift gibiler erkek dişinin ağzına kusuyor filan. sonra dişi belki 5-6 defa çiftleşme pozisyonuna geldi erkek kur yapmaya devam etti ama çiftleşmedi sonra dişi erkeğe bir tane vurdu. erkek daha acemi 7 aylık daha önce çiftleşmedi. dünde bahsetmiş yeni ayırdığım bir çiftim daha var dişiyi o erkeğin yanınamı atsam. dişi beyaz-sarı karışımı bir renkte albino. genç erkek yeşil. ayırdığım çiftin erkeği beyaz göğsünde sadece hafiften mavi var. ne yapsam şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş