Karadeniz Pet

yeni dişimiz :)

• Konbuyu başlatan Bilal ELMAS
  • Başlangıç tarihi
B

Bilal ELMAS

Guest
arkadaslar merhaba,

dün erkek kusumuza dişi kus aldık. dişi biraz iri duruyor, ciftlesmesi icin sorun olabilirmi , önerilerinizi alabilirmiyim,

tsk ederim.

eş tuttukları sürece hiçbir sorun olacagını sanmıyorum :)

gonüller bir olsun :) ırkcılıga karşıyız ;)

:) tsk ederim. mavi olan dişi ama gagası mavi gibi duruyor , erkek olabilirmi arkadaslar ?

arkadaslar ,

mavi olan disi diye aldık. ancak cehresi mavi gibi oldugu için erkek mi acaba diye kafama takıldı. daha net resimleri paylasmak istedim,

ayrıca disinin iri olması ciftlesmek icin sorun olmaz dimi :)

tsk ederim..

mavi renkli kuş erkek gibi duruyor ama üstadlar daha iyi bilir..

tsk ederim, nasıl duruyor arkadaslar cift olabilir mi sizce?

Ve cinsleri hakkinda bilgi alabilirmiyim ?
Tsk ederim..

işte yeni resimleri , yorumlarınızı merakla bekliyorum ustalar :)

tsk ederim.

erkek mubiş dişinize göre biraz küçük. Onun haricinde kuşununuz beğenmesi önemli. :)

cinsiyet , yas , ırk konusunda yardımcı olabilirmisiniz ustalar :)

Vallaha belli olmaz ilk gunleri ise bende 1 veya 2 hafta once disiye erkek alsim suan 3 yumurtasi war 4.nun temwlini attilar ama benim erkek disiden buyuk gonuller bi olursa samanlik syran olur demisler insallah bi sorun cikmazda es tutarlar

merhaba bilal bey ben böle eş tutturmaya karşıyım çünkü dişiler çok seçicidir erkeği hemen benimsemezler dişiyi salma kafese atıcaktınız anlaştığı erkeği satın alıcaktınız ama almışsınız artık şimdi sizde birzamanlar benim sabrettiğim gibi sabrediceksiniz:Dbaşka şansınız yok.
1.kuşlarınız yerli
2.mavi kuş erkek yeşil kuş dişi gibi duruyor..
3.eş tutup tutmamaları kuşlarınıza bağlı.
başka sorunuz varsa elimizden geleni yapıcağımızdan ein olabilirsiniz bilal bey
iyi forumlar....

Erkek benimdi zaten disiyi o secti :) disi iri ve cok hareketsiz, ama bizimki cok hareketli. Opusuyorlar, yakinlik var. Ama disi cok durgun.

Geri