petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni doğan muhabbet kuşu yavrularının anneleri tarsfından beslenmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve EvaGreen tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. EvaGreen
    Gizli

EvaGreen Guest

Arkadaşlar ilk yavru ile yumurtadan çıkan 2.yavru arasında yumurta kırıldığı için 4 gün var.2.yavru 2.güne gidiyor.yavruluğa baktığım zaman 2.yavrunun kursağında az bi doluluk farkediyorum.bunun sebebi yavrunun çok küçük olması ve o kadarın yavruya yeteceği mi yoksa annenin az beslemesimi.ilk yavruda böylemiydi hatırlamıyorum yardımcı olur mudunuz ne kadar doyurması lazım.el ile besliyim diye aklıma geldi ama dedim annesinin verdiği yeterse müdahale etmiyeyim.

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Anne yem yediriyorsa problem yok. Bence suan için dokunma

3. EvaGreen
    Gizli

EvaGreen Guest

Yeni yavru

Hergün pirinç unu yumurta havuç galeta unu ve etimekten mama yapıyorum devam etmelimiyim.birde yavrunun kursağının az dolu olması sımıntı olmaz değilmi.acaba ilk yavru büyükte omu iyi beslenip öbürünü anne besleyemiyor diye düşündüm

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mamaya devam edin. Anne doyuruyordur yavruyu. en son care olarak siz besleyin. Tabi el ile beslemeyi biliyorsanız. Bilmiyorsanız denemeyin.

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Anne besliyorsa hiç dokunmayın. O bilir ne kadar vereceğini.

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

fotolarini bekliyoruz merakla

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yeni dogan muhabbet kuşunu anne nasil doyurur