petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni doğmuş bebeği dışarı atmışlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve M.Halik Kara tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. M.Halik Kara

Arkadaşlar lütfen yardım edin yumurtadan yeni çıkan bebeği (sanırım sabah namazı vakti çıkmış) az önce kontrol edeyim derken kafesin tabanında ölü halde buldum

Erkek önceden yavru bakmış bir kuş dişinin ilk kuluçkası sanırım dişi atıyor

Ne yapmalıyım arkadaşlar?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:41 -->-> Daha önceki mesaj 10:03 --

Neden kimse yardımcı olmuyor acaba?

#1 M.Halik Kara, 22 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2014
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Hayvanları strese sokacak bır durum oldu mu? Tekrar aynısını yaparsa bır daha kulucka yaptırmayın.

3. M.Halik Kara

Hocam hiç bakmadım bile sadece yem ve su koyuyuorum hayvanı yerde görünce şok oldum zaten sanırım anne yavruyu beslettirmiyor kıskanıp şimdi ayırsam erkek kuluçkaya yatar mı?Sadece 1 yumurtası var o da çarşamba günü çıkacak inş.veya takip edip yavru çıkınca mı ayırsam

Hayır şunu da bilmiyorum yavru yuvada mı öldü yoksa attılar da mı öldü bu sorunun cevabını bilebilsem :(

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yavrunun ılk 3 saatte beslenmesı gerekıyor dıye bılıyorum. Sabah karanlıkta cıktıysa annede gormedıyse ondan olmus olablılır.

Sayfayı Paylaş