Karadeniz Pet

yeni dostum (aşkım)

• Konbuyu başlatan ismail kaan
  • Başlangıç tarihi
I

ismail kaan

Guest
Sa abilerim,ablalarım, kardeşlerim :) resmi başladım biraz maşlaahınızı esirgemeyin yeni dostum,babamın arkadaşından aldım ve daha gagası ve çeresinde damarları var ve gözlemledim hep uyuyo yavru yani ama siz yaş,cinsiyet, ve düşüncelerinizi esirgemeyin lütfen MAŞALLAHH....
t30mx.jpg
t30rg.jpg
t30uz.jpg
t312h.jpg
t312h.jpg

Maşallah çok güzel bir kuş. Eğitmek için mi aldınız? 2-3 aylık güzel bir erkek gibi görünüyor. Allah nazarlardan saklasın.

Konuşturmak için aldıysan biraz zor gibi görünüyor 3 aylık civarı bir erkek ama kendine alıştırabilirsin

fotolara göre yorumlamayın çünkü kasındaki çizgiler çeresine kadar inik daha yavru durmadan uyuyo

Konuşturmak için aldıysan biraz zor gibi görünüyor 3 aylık civarı bir erkek ama kendine alıştırabilirsin
cok seker mi seker yakisikli masallah saglikli mutlu büyüsün yasina girmedigi kesin yani bebek daha..
bende kusumu asagi yukari 2,2.5 aylik aldim cok kolay konusdu ve simdi bir kelimeyi cok cok cabuk ögreniyor hic susmuyor bu durum kustan kusa farklilik gösterir mi?

olabilir ama ilgi herşeyin önünde tabi :D umarım benim kide konuşur ama konuşamassada canı sağolsun bana yakın olsun yeter :) ve daha düzgün uçamıyo onuda söyliyim yani yükselemiyo

İsmailin dediği gibi ilgiyle alakalı ama 3 aylık kuş biraz daha uzak durabilir 40 50 günlük kuşa nazaran forumda 3 aylık alıp bırakın konuşturmayı kendine bile alıştıramayan arkadaşlar var

@İlker abinin dediği gibi 3 aylık kuşu biraz zor alıştırırsın eğer alıştırıp birde konuşturursan valla helal olsundan başka birşey denmez, iyi güzel yanında biraz daha olgun olunca dişi alırsın ortamı kurarsın

@İlker abinin dediği gibi 3 aylık kuşu biraz zor alıştırırsın eğer alıştırıp birde konuşturursan valla helal olsundan başka birşey denmez, iyi güzel yanında biraz daha olgun olunca dişi alırsın ortamı kurarsın

ikisinide basardim ama hic pes etmedim benden baska evdekilerde arasira ilgilendi belki ondandir cok cok kücükde alsaniz bazi kuslarin evcillesmeme gibi bi ihtimalinin oldugu duymustum sanirim kustan kusa degisen bir durum..yanina bi disi almasak bi sorun olurmu?kus icin yani..

daha demin elime aldım daha ısırmayı bile bilmiyo aynı pamuk :D

maşallah yaklasık 2 aylık bir erkek

sağolun bide bişey sorcam çerede ve gagasında damarlar var neden gözüküyo yani :)

Geri