petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni dostum (aşkım)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismail kaan tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ismail kaan

Sa abilerim,ablalarım, kardeşlerim :) resmi başladım biraz maşlaahınızı esirgemeyin yeni dostum,babamın arkadaşından aldım ve daha gagası ve çeresinde damarları var ve gözlemledim hep uyuyo yavru yani ama siz yaş,cinsiyet, ve düşüncelerinizi esirgemeyin lütfen MAŞALLAHH.... [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Sevtap DERİN

Maşallah çok güzel bir kuş. Eğitmek için mi aldınız? 2-3 aylık güzel bir erkek gibi görünüyor. Allah nazarlardan saklasın.

3. armand0

armand0 Guest

Konuşturmak için aldıysan biraz zor gibi görünüyor 3 aylık civarı bir erkek ama kendine alıştırabilirsin

4. ismail kaan

fotolara göre yorumlamayın çünkü kasındaki çizgiler çeresine kadar inik daha yavru durmadan uyuyo

5. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    cok seker mi seker yakisikli masallah saglikli mutlu büyüsün yasina girmedigi kesin yani bebek daha..
    bende kusumu asagi yukari 2,2.5 aylik aldim cok kolay konusdu ve simdi bir kelimeyi cok cok cabuk ögreniyor hic susmuyor bu durum kustan kusa farklilik gösterir mi?

6. ismail kaan

olabilir ama ilgi herşeyin önünde tabi :D umarım benim kide konuşur ama konuşamassada canı sağolsun bana yakın olsun yeter :) ve daha düzgün uçamıyo onuda söyliyim yani yükselemiyo

7. armand0

armand0 Guest

İsmailin dediği gibi ilgiyle alakalı ama 3 aylık kuş biraz daha uzak durabilir 40 50 günlük kuşa nazaran forumda 3 aylık alıp bırakın konuşturmayı kendine bile alıştıramayan arkadaşlar var

8. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    @İlker abinin dediği gibi 3 aylık kuşu biraz zor alıştırırsın eğer alıştırıp birde konuşturursan valla helal olsundan başka birşey denmez, iyi güzel yanında biraz daha olgun olunca dişi alırsın ortamı kurarsın

9. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    ikisinide basardim ama hic pes etmedim benden baska evdekilerde arasira ilgilendi belki ondandir cok cok kücükde alsaniz bazi kuslarin evcillesmeme gibi bi ihtimalinin oldugu duymustum sanirim kustan kusa degisen bir durum..yanina bi disi almasak bi sorun olurmu?kus icin yani..

10. ismail kaan

daha demin elime aldım daha ısırmayı bile bilmiyo aynı pamuk :D

11. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah yaklasık 2 aylık bir erkek

12. Duygu Nalbant

Aynı benim kuşuma benziyor maşallah çok tatlı :rolleyes:
    :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

13. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biraz benziyor evet :D

14. ismail kaan

sağolun bide bişey sorcam çerede ve gagasında damarlar var neden gözüküyo yani :)

Sayfayı Paylaş