Karadeniz Pet

Yeni erkek aldım.

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
Bu gün erkek kuşum öldü ve yeni kuş aldım acaba dişiye göre küçük mü ve ırkı nedir acaba aldığım yer damızlık erkek dedi.
q2NGAq.jpg

aBNzng.jpg

1nZJp5.jpg

b4EB9G.jpg

kY8O0y.jpg

jYNyA9.jpg

1nZJZY.jpg

hayırlı olsun sağlıklı bir erkeğe benziyor kuşçu bi abide görmüştüm senin erkek ve dişi gibi bir çifti vardı dişi yuvalıktta yatıyordu :D inşallah bunlarda öyle olur

hayırlı olsun sağlıklı bir erkeğe benziyor kuşçu bi abide görmüştüm senin erkek ve dişi gibi bir çifti vardı dişi yuvalıktta yatıyordu :D inşallah bunlarda öyle olur

İnşallah ayrı kafesteler dişi kaç haftadır gaga taşı filan kullanamıyorlar öbür kafeste olduğu için bir kafeste tutsaamı acaba?

senin dişi cin gibi birşey olmaz ona :D dişi kendimi seçti eşini

Yok nerde kafese kim gelse vuruyor :D Kim yaklaşacak ona zaten azgın şuanda ne erkek gelse evet diyecek halde :D

:D erkeği gözlemle bakalım hareketlimi yukarı as onları karşılıklı olsun kafesler birde erkek hareketlimiydi aldığın yerde

Son düzenleme:
:D erkeği gözlemle bakalım hareketlimi yukarı as onları karşılıklı olsun kafesler birde erkek hareketlimiydi aldığın yerde

Dişi kuşumu uçuruyorum erkede kafes içinde uçuyor odanın bir köşesinde masa üstündeler saten annemler asmama kızıyorlar :D

eş tutuarlarsa yavru alırsın

Geri