Karadeniz Pet

Yeni erkek kuşum hakda bilgi

emil082

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar nasilsiniz? Kardeslerim 1 kac gun once kuslarim hakda cinsiyyetleri hakda melumat elde etdim sizin sayenizde 2-sinde dişi olduğunu bildirdiniz. Bugün 1-in deyişdirdim erkek adiyla aldim. Bi bakarmisiniz sahidende erkekmi sizce kaç ayliq olur dişiden çokmu büyük yavru yapa bilirlermi böyle ay farkıyla?

ORGRm3.jpg

lkMkml.jpg

AA9Aa7.jpg

N5z5PN.jpg

blnlzY.jpg

Dişi kuşumda budur biraz net şekilde.

LpBpB1.jpg

Dişiden küçük yeni aldığın erkek ama yavru daha.

emin değilim ama bence erkek. fakat dişinize göre yaşı küçük. yavru için daha erken. diğer kuş yavru gibi zaten. yavru istiyosanız yaşı büyük bi erkek alın derim.

küçükmü? böyük görseyinor axı. Peki gelecekde bu cütlükden yavru ala bilirmiyim? yani dişiden küçük olsa bile?

erkek kucuk ilerde mavi olacak disi kizginlasmis yavru yapmaya musait

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

peki bir soruda sorum erkek tahmini kaç aya hazir olur yavru yapmaya? o zamanadek hazir olduqlari an dişiçin geç olmaz yani yapa bilirlerde?

Son düzenleme:
bence sağlıklı olan 8-9 aydan sonra yavru olayına girmeleri. sizin erkeğin tahmini 6 aya falan ihtiyacı var. uzun bi süre bence. o yüzden imkan varsa değiştirin erkeği. hatta alacağınız erkek dişiden büyük olsun bence. dişiler baskın yapıda biraz. erkek küçük olursa kavga edebilir.

peki tahmini dişi kaç aylik? ve kaç ayliq erkak alim?

Geri