petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yenı Erkek Kusum Nasıl Ve Ne zaman Eşe Atayım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sado Çakır tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    Selam Erkek Kuşum Kaçmıştı Dişininde Yumurtalarını Alıp Diger Çifte Koymustum Bugun Bir Erkek Aldım kızgın Dıye Genç Ve Guzel Kaçan erkeklede Renklerı Aynı Ne Zaman Dişinin Yanına Atayım Suan Ayrı Kafesdeler.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşallah bu da genç bir erkek yerinizde olsam bunu eşe atacaginiz kafese koyarım 1 ay sonra da disiyi yanına koyarım yumurta maması takviyesi yaparım

3. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    bu suan ayrı kafeste yenı getırdım ama bu dsı benı delı edıcek

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Neden hayırdır inşaallah

5. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    3 yumurtası vardı aldık dıger cıftın altına koyduk dıger cıft yumurtalarına yatıyordu kalkmıs bugunde kafese 1 tane dogurmus kalktım yuvalıgına koydum sımdıde o bir yumurtaya aytıyor 3 yumurtaya yatamayan kalkmıs suan 1 yumurtaya yatıyor

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O demekki kuluckayi tamamlamamıştı biz aceleci davrandik diğer kuşa kaldırarak yatsın bakalım

7. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    erkegı yanına attım ayrı ayrı tunekde duruyorlar suan kavga Vs yok kacan erkegıde aynı renkdeydı daha cabuk anlasırlar belkı yan yana kalsınalr bakalım

Sayfayı Paylaş