petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni erkek kusum ( resimli ) yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34arda34 tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

Arkadaslar iki disimden birini bu resimdeki erkekle takas yapicam irki yasi vs bilgileri hakkinda bana yardimci olabilirmisiniz 1-1,5 yas aaasinda oldugunu soyled kafeste diger bir erkek kusla bagne kavga ettigini benim 1 yasinda olan kizismis kusumla cift yapicam yardimlarinizi bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

Bu linkteki fotograftaki kuslardan soldaki disi takasta kullanicam sagdaki disiyide yukardaki resimdeki erkek kusla es yapicam yorumlariniza ihtiyacim var

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...iz/arkadaslar-yeni-kuslarim-yardim-19073.html

#1 34arda34, 22 Nisan 2014
    Son düzenleme: 22 Nisan 2014
  2. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Konuyla çok alakasız olacak ama kafesinizi merak ettim.Elinizde fotografı varmıdır :))

3. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Konuyla gercekten alakasi yok mâlesef kafes fotosu yok neden sordunuz bisey atladim sizmi farkettiniz eger onemliyse kafes fotosu eski konulardan bulma y'a calisirim

4. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    yok önemli değil sadece merak ettim güzel gözüküyorda :)

5. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yorumlarinizi ve onerilerinizi bekliyorum bekliyor

6. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    iki dişin den bırını vermeden once 3 nu bır kafese at yakınlaşmadığı dısıyı ver

7. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

Péki alicagim erkek hakkinda bir fikriniz varmi

8. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kafasında ve sankı kursağında orda bır darbe var gıbı duruyor ama ırı bır cek kus eslesmeye hazır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

yok sadece basında var

9. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Basinda var evet kafeste ondan baska bir erkek daha var onla bat en kavga esiyormus yasi hakinda bilginiz varmi

Sayfayı Paylaş