Karadeniz Pet

Yeni erkek kusum ( resimli ) yardim

34arda34

Meraklı Üye
P3ogWN.jpg

Arkadaslar iki disimden birini bu resimdeki erkekle takas yapicam irki yasi vs bilgileri hakkinda bana yardimci olabilirmisiniz 1-1,5 yas aaasinda oldugunu soyled kafeste diger bir erkek kusla bagne kavga ettigini benim 1 yasinda olan kizismis kusumla cift yapicam yardimlarinizi bekliyorum

oQZ1Rm.jpg

ElqZ1A.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

Bu linkteki fotograftaki kuslardan soldaki disi takasta kullanicam sagdaki disiyide yukardaki resimdeki erkek kusla es yapicam yorumlariniza ihtiyacim var

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...iz/arkadaslar-yeni-kuslarim-yardim-19073.html

Son düzenleme:
Konuyla çok alakasız olacak ama kafesinizi merak ettim.Elinizde fotografı varmıdır :))

Konuyla çok alakasız olacak ama kafesinizi merak ettim.Elinizde fotografı varmıdır :))

Konuyla gercekten alakasi yok mâlesef kafes fotosu yok neden sordunuz bisey atladim sizmi farkettiniz eger onemliyse kafes fotosu eski konulardan bulma y'a calisirim

Arkadaslar yorumlarinizi ve onerilerinizi bekliyorum bekliyor

iki dişin den bırını vermeden once 3 nu bır kafese at yakınlaşmadığı dısıyı ver

kafasında ve sankı kursağında orda bır darbe var gıbı duruyor ama ırı bır cek kus eslesmeye hazır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

yok sadece basında var

kafasında ve sankı kursağında orda bır darbe var gıbı duruyor ama ırı bır cek kus eslesmeye hazır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

yok sadece basında var

Basinda var evet kafeste ondan baska bir erkek daha var onla bat en kavga esiyormus yasi hakinda bilginiz varmi

Geri