Karadeniz Pet

Yeni erkek kuşumuz

siyahinci

Yeni Üye
Dün aldığım erkek kuşum büyük çıktığı için bugün kuşumuza uygun eş seçtik ama eve geldiğimizde burnunda mantar var gibime geldi sizce bu kabuklanmamı yoksa kızışma falan mı eş tutcak gibilermi ? birde ırkını ve kaç aylık olduğunu tam olarak öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

blRqg0.jpg

8loqld.jpg

4LO780.jpg

lkRJ1b.jpg

gkRdX3.jpg

mGZO3R.jpg

M64Nag.jpg

XBpVM5.jpg

Merhaba,

Hayırlısı olsun inşallah istediğiniz gibi olur.

Bu tip tahminlerde acemiyim ama yerli ve 1 yaşında gibi geldi yine de üstadlar daha iyi bilir :D

Son düzenleme:
Yerli ama 3 4 yaşlarında gibi Güle güle besleyin

Elinde tuttuğun fotoğrafta irisi gözüküyor nasıl yok :)
yok ya o kadarı benm kuşta da var şaşırdm 3 4 yaş diynce :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

Bu tip tahminlerde acemiyim ama yerli ve 1 yaşında gibi geldi yine de üstadlar daha iyi bilir :D
bende üretim konusunda bişey bilmiyorum sizce eş tutar mı

Bilmiyorum kuşlara bağlı ama biraz başbaşa bırakırsanız tutarlar bence :D

Son düzenleme:
Dediğim gibi ustalar daha iyi bilir ben pek beceremem böyle tahminleri ama bana 1 - 1,5 yaşında gibi geldi erkek olan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:58 -->-> Daha önceki mesaj 01:56 --

Arkadaşlar 1 yaşının üstünde hatta 3-4 yaşında demişler. Onların dediklerini dikkate alman daha iyi olur ::D

Dediğim gibi ustalar daha iyi bilir ben pek beceremem böyle tahminleri ama bana 1 - 1,5 yaşında gibi geldi erkek olan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:58 -->-> Daha önceki mesaj 01:56 --

Arkadaşlar 1 yaşının üstünde hatta 3-4 yaşında demişler. Onların dediklerini dikkate alman daha iyi olur ::D
inşallah eş tutar teşekkür ederim

Evet bence yaşlı bir kuş inşaallah yavru alırsınız

Mantar değil ama oraya biraz vazalin sürerseniz yumusatır ve yavas yavas geçmesini sağlar

Taş çatlasın 2 yaşında bu kuş gözlerinden belli. burnuna gelincede bir problem söz konusu bilir kişiye sormak dha mantıklı cevrenizde ki bir veterinere götürmenizi öneririm iyi akşamlar..

teşekkür ederim yardımcı olan herkese :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

arkadaşlar konu aynı olduğu içn farklı konu açmak istemedm erkek kuşu kafese attığmzda dişi hep yanına giderdi hiç tepki vermezdi erkek kafesleri ayırdım hala dişi yanına gitmeye çalışıyo erkek sadece olduğu yerde duruyo sebebi nedir sizce?

Son düzenleme: