Karadeniz Pet

Yeni Erkek Nasıl ? (RESİMLİ) ;

Asi Gangster

Yeni Üye
1rLLq5.jpg

a0LLmg.jpg

NOT ; Kafasındaki kırmızılık ; Erkeği ilk getirdiğimde dişi yaptı . Sonradan hatta az önce bile öpüşüp , birbirlerini kaşıyorlar ama :) ?! Birde kuşun gözü kapalı çıkmış bir resimde hasta filan değil ... :)

DOKİ

Maşallah iki çiftinde fotograf atarmisin

BersanKNR ; Sağolun . Bir bakayım varsa atarım yoksa tek tek koyarım :/

Son düzenleme:
Kirmizi nasil yaziyorsunuz?

Arkada :D Başka çekemiyorum kaçıyor erkek :( :)

a0LGX4.jpg

Maşallah yuvalik takilimi

BersanKNR ; Bersanreis adlı kullanıcıya attım ama :D buyur ; https://www.youtube.com/watch?v=xVtfyWiR2eA . Birde aynen yuvalık takılı ...

Levent ACAR ; Dişi kuş benimde elimi bir keresinde yarmıştı ve çok da olmasa da kanatmıştı ... Erkeğin kafasındaki kan izi de geçti zaten :) ...

can kaya ; Ona bakıyorum bu aralar bulunca alıcağım ...

Bir de sorum olacak kuşları ayırsam mı öyle daha hızlı sonuç alınıyormuş ?

Tesekkurlerde kuslari ayirma hemen 2 ay felan gecsin oyle ayir hemen ayirma

Hayırlı olsun.
İkisine de Maşallah.
İnşallah en kısa zamanda verim alırsınız.

Uğur GENÇ ; Çok sağolun . İnşallah ALLAH (c.c) bana ve benim gibi yavrusu olmayan herkeze nasip etsin AMİN !...

Son düzenleme:
...AMİN...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

Kuslar kac aydir sende

BersanKNR ; Cümlemize . Dişi olan 2 yıla yakındır bende , erkek ise geçen haftadır . Birde dişi kuşum (adı : antep fıstığı kısaca fıstık :D ) 2 kelime söylüyor biri "babacık" , biri ise "aşkım" :) çok seviyom pislik kuş :D

Yavuz GEREKLİOĞLU ; Çok sağolun :)

Son düzenleme:
BersanKNR ; Cümlemize . Dişi olan 2 yıla yakındır bende , erkek ise geçen haftadır . Birde dişi kuşum (adı : antep fıstığı kısaca fıstık :D ) 2 kelime söylüyor biri "babacık" , biri ise "aşkım" :) çok seviyom pislik kuş :D

Yavuz GEREKLİOĞLU ; Çok sağolun :)
Cok tatlilar ya bir an once ciftlesmelerini istiyorum nasi olsa dede olacam :D:D

2 gün önce erkek kuşu vermek zorunda kaldım artık erkek yok nedeni ise dişi çok kötü vuruyor :/ Biraz iyi biraz kötü oldu bana göre çünkü biraz iyi olan erkek dişime kur yapıyordu dişide ona az çok , kötü olan dişi ona vurunca erkekte ona vuruyor sonra dişi tamamen dövüyor . Birde sorduğum bütün üretici abilerime sordum hepsi jumbo al dediler ondan da az da olsa iyi oldu gibi :/ :( :) :D

2 gün önce erkek kuşu vermek zorunda kaldım artık erkek yok nedeni ise dişi çok kötü vuruyor :/ Biraz iyi biraz kötü oldu bana göre çünkü biraz iyi olan erkek dişime kur yapıyordu dişide ona az çok , kötü olan dişi ona vurunca erkekte ona vuruyor sonra dişi tamamen dövüyor . Birde sorduğum bütün üretici abilerime sordum hepsi jumbo al dediler ondan da az da olsa iyi oldu gibi :/ :( :) :D
Dişi erkeğe göre daha baskın olduğu için olabilir.

Geri