Karadeniz Pet

yeni eş alacağım

• Konbuyu başlatan Furkan TOPALOĞLU
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan TOPALOĞLU

Guest
benim 7 aylık civarı dişi kuşa eş almak istiyorum
alacağım yer pet shop fakat oraya pazartesi günü istanbullu bi üreticiden yeni kuşlar gelecekmiş ben de onlardan almak istiyorum ama kuşu da oraya bırakmak istemiyorum hastalık vs. durumundan acaba ordan yaşı ve boyutu uygun bir erkeği eve getirsem ayrı kafeste yan yana bıraksam eş tutma şansım ne kadar ya da başka bi öneriniz var mı

Kuşların eş tutma olanağı belli olmaz , alırsın gerekli dezenfekteyi uygularsın veyanyana bırakırsın , belirli zaman birbirlerine alışma sürecidir , eğerki büyük kavgalar olmaz ise zamanlar alışırlar ve eş olurlar..Bu iş şans işidir..İllakide götürüp kafesin içine atıp eş seçtirmene gerek yok , dediğim şekilde de yapabilirsin , sıkıntı olacağını sanmıyorum..

En mantıklısı petshop a goturmen arkadasım. Kuş kendi eşini seçsin otur 1 2 saat izle. diğer türlü senin götürdüğünü beğenmez git gel yaparsın

Tamam abi zaten çok uyumsuz bi kuş değil sakin davranışlı. O zaman ayrı kafeslerde yan yana koyarız izleriz tavırlarını umarım eş tutar görüşün için teşekkürler abi

Rica ederim , umarım herşey gönlünce olur ve anlaşırlar..

Geri