petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni eş ve kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CemGumus tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. CemGumus

CemGumus New Member

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaslar 5 aydir besledigim erkek muhabbet kusumun kafesini degistirdim. Buyuttum ve yanina birde disi kus aldim. Sabahtan beri birbirlerine gaga gagaya vuruyorlar erkek yaklasmaya calisiyor ama disi devamli gagaliyor. Ve erkek devamli tellerde asili duruyor. Bazende uzak uzak oturuyorlar. Kusu ve kafesi aldigim yer tanidik. Acaba erkek olani digerlerinin yanina koyup eşmi secsin. Yoksa baska bir disimi alsam ? Dişi yeni gelmesine ragmen yem yemesinde sorun yok. Erkekin yedigini gormedim daha veya yakaliyamadim. ???

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Benim tavsiyem erkek yeni kafese alışana kadar tek kalsın dişiyide eski kafese koyun.

3. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Ayirmayin kuşları cok siddetli kavgalari yoksa birakin birbirilerini tanisinlar , erkek kus 2 3 gune alışır

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    yaralıyacak kıvamda kavgaları yoksa zaman tanıyın 1 ay larını tamamlasın ondan sonra süreç in ilerlemesine göre değerlendirirsiniz

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Erkek kusunuzu yeni kafese koyum bi muddet alssin benimsesin disiyi eski kafese farkli bi odaya koyun kusunuz kizginsa ve diside kizginsa ilk gun ciftlesme bile olabilir

6. CemGumus

CemGumus New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolun ama cok buyuk kavga cikti disiyi mecburen degistirdim ele gelen alisik bi disi geldi kafese. Simdilik durum iyi yanyana durunca hicbir kavga yok. Birazdan resim atabilirsem kafesi ve kuslarida gostericem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:01 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

Arkadaslar kafes ve kuslar, varmi onerileriniz veya tavsiyeleriniz.?

7. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Nasil denk geldi ele aliskin disi iyi olmus

8. CemGumus

CemGumus New Member

Beğenileri:
    0
    Tanidik pet shop :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:14 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Sayfayı Paylaş