Karadeniz Pet

Yeni eş ve kafes

CemGumus

Yeni Üye
Selam arkadaslar 5 aydir besledigim erkek muhabbet kusumun kafesini degistirdim. Buyuttum ve yanina birde disi kus aldim. Sabahtan beri birbirlerine gaga gagaya vuruyorlar erkek yaklasmaya calisiyor ama disi devamli gagaliyor. Ve erkek devamli tellerde asili duruyor. Bazende uzak uzak oturuyorlar. Kusu ve kafesi aldigim yer tanidik. Acaba erkek olani digerlerinin yanina koyup eşmi secsin. Yoksa baska bir disimi alsam ? Dişi yeni gelmesine ragmen yem yemesinde sorun yok. Erkekin yedigini gormedim daha veya yakaliyamadim. ???

Benim tavsiyem erkek yeni kafese alışana kadar tek kalsın dişiyide eski kafese koyun.

Ayirmayin kuşları cok siddetli kavgalari yoksa birakin birbirilerini tanisinlar , erkek kus 2 3 gune alışır

yaralıyacak kıvamda kavgaları yoksa zaman tanıyın 1 ay larını tamamlasın ondan sonra süreç in ilerlemesine göre değerlendirirsiniz

Erkek kusunuzu yeni kafese koyum bi muddet alssin benimsesin disiyi eski kafese farkli bi odaya koyun kusunuz kizginsa ve diside kizginsa ilk gun ciftlesme bile olabilir

Sagolun ama cok buyuk kavga cikti disiyi mecburen degistirdim ele gelen alisik bi disi geldi kafese. Simdilik durum iyi yanyana durunca hicbir kavga yok. Birazdan resim atabilirsem kafesi ve kuslarida gostericem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:01 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

Arkadaslar kafes ve kuslar, varmi onerileriniz veya tavsiyeleriniz.?

Tanidik pet shop :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:14 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Geri