Karadeniz Pet

Yeni eş

• Konbuyu başlatan Burak Boyacı
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Boyacı

Guest
erkeğime dün dişi almış bulunmaktayım ilk kafese attıgımda erkek ile dişi hiç ses cıkarmadı sonradan erkek hiç durmadı dişinin üstüne ayagını attı dişi kızdı dişinin kanatına yavas yavas gagasıyla vurmaya basladı dişi yine istemedi sonra sürekli kur yapıp durdu bugunde böyle habire kafasına sallıyor dişiyi beslemek istiyor arada bi hızlı hızlı dişinin gagasına gagasıyla öpmeye çalısıyor fakat dişi istemiyor (bu arada kuslarım 4-5 aylık) eş ne zaman tutarlar acaba :) bu erkeğin çiftleşme isteği eş tuttuguna mı işarettir bu yasta çiftleşebilirlermi erkeğin bu hareketi çiftleşme için midir ?
xRE127.jpg

KnYjnN.jpg

erkek dişiye sürekli kur yapar dişi istemez zaman geçer kendini hazır hissettiğinde yuvada takılıysa kafesde artık erkeğe karşı koymaz bu süreyi uzatmak kısaltmak sizin elinizde bakım koşullarına önem vereceksiniz.

abi daha kuşu dun yenı almişiniz pat diye çifleşmesini beklemeyin lütfen zamanla yenı yeni alişirlar daha yenı gelen kuş eve alicak ondan sonra bu en fazla 1 2 ayi bulur...

abi daha kuşu dun yenı almişiniz pat diye çifleşmesini beklemeyin lütfen zamanla yenı yeni alişirlar daha yenı gelen kuş eve alicak ondan sonra bu en fazla 1 2 ayi bulur...
abi bunları göz önünde bulundurarak aldım zaten eşi biliyorum tabiki ama ilk deneyimim oldugundan eş tutmuslar mı diye sormak istedim bide sevincimi paylasmak için tabiki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

erkek dişiye sürekli kur yapar dişi istemez zaman geçer kendini hazır hissettiğinde yuvada takılıysa kafesde artık erkeğe karşı koymaz bu süreyi uzatmak kısaltmak sizin elinizde bakım koşullarına önem vereceksiniz.

yuvalığı alıssınlar diye taktım zaten aldıgım yerde 3 dişi ile birlikteydi ve kafeste yuvalık vardı dişi yeri yadırgamasın ve daha çabuk alıssın diye taktım haftada 3 kez mama takviyesi ve ayrıyeten 2 günde 1 yeşillik veriyorum (ayrıca 15 günde 1 suluga vitamin)

abi bunları göz önünde bulundurarak aldım zaten eşi biliyorum tabiki ama ilk deneyimim oldugundan eş tutmuslar mı diye sormak istedim bide sevincimi paylasmak için tabiki.

yeni gelen kuş için yuvalık takmak doğur degil eş tutmasını öpüşmelerinden bir birine yem vermelerinden rahatlik anlaya bilirsin kardeşim... bu bilgilerde ben verim sana. ben senın için söylemiyorum sitede görüyorum cunki yenı çift kuş aliyolar hemen yuvalık takiyolar daha bir birlerini tanımadan eş olmadan yuvalık takmak doğur degil ...demek istemiştim sadece benı yanliş anlamamisindir umarim...

eş tutmasını öpüşmelerinden bir birine yem vermelerinden rahatlik anlaya bilirsin kardeşim... bu bilgilerde ben verim sana. ben senın için söylemiyorum sitede görüyorum cunki yenı çift kuş aliyolar hemen yuvalık takiyolar daha bir birlerini tanımadan eş olmadan yuvalık takmak doğur degil ...demek istemiştim sadece benı yanliş anlamamisindir umarim...

yok abi öyle bir şey algılamadım bende okudum bazı bilgileri ama bizim kuslarda öyle bir şey yok yani arada öpüşüyorlarmış gibi yada erkek yem kırıp dişiye zorla yediriyor dişi bağırıyor bunun için sormustum.

Geri