Karadeniz Pet

yeni es

KORDON

Onursal Üye
Erkegi yeni disiye attim. Disi istekli erkek degil. Nasil bir yol izlemeliyim? Sanirim yeni esini kabullenemedi. 1 gun oldu.

1 hafta ayrı dursunlar sonra aynı kafese atın dişiyi Erkeğin kafesine atın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Biraz zaman vermeniz gerekir 1 gün içinde eş olup olmadığı belli olmaz.

Daha çok erken biraz zaman tanımak Lazım

erkek daha yeni geldiyse ortama normeldir aynı durum bendede vardı dişi çok istekliydi ( kusmaya çalışmalar kaşımaya çalışmlar) derken 15 gün geçt bir baktım erkekte tepki vermeye başladı .

Biraz zaman vermeniz gerekir 1 gün içinde eş olup olmadığı belli olmaz.

Dişi erkeğe yanaşıyor. Erkek kovalıyor. 10 aylık eşini değiştirdim. Bunun etkisi ne kadardır? Ne yapmam gerekir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:35 --

erkek daha yeni geldiyse ortama normeldir aynı durum bendede vardı dişi çok istekliydi ( kusmaya çalışmalar kaşımaya çalışmlar) derken 15 gün geçt bir baktım erkekte tepki vermeye başladı .

Dişi yeni geldi.

Dişi erkeğe yanaşıyor. Erkek kovalıyor. 10 aylık eşini değiştirdim. Bunun etkisi ne kadardır? Ne yapmam gerekir?.

Yapılacak en güzel iş beklemek bence. Erkekler çok sorun çıkarmıyorlar eş konusunda genellikle. Kısa zamanda alışacaktır bence.

[MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION]

Son düzenleme:
1 günde hiç bir kuşun bir birine alışması beklenemez birde erkek dişiye değil dişi Erkeğin kafesine atılır

1 günde hiç bir kuşun bir birine alışması beklenemez birde erkek dişiye değil dişi Erkeğin kafesine atılır

Sanirim yanlis ifade ettim. Disi yeni. Erkegin yanina attim. Yorum icin sag ol ustad. Hicbir yakinlasma olmamasi supheye dusurttu de.

Geri