Karadeniz Pet

yeni eş

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
kusm 2-2.5 yasinda erkk daha once yanina bi disi aldim mantar hastaligindan oldu sonra bir tane daha aldim onunlada 2 ay sonra siddetli kavga etti geri ayirdim suandada oturma odasinda ne zamn serbest biraksam direk ya telefonuma yada genc odasina ayna karsisina gidiyr ne yapmaliyim boyle kalirsa surekli kustugundan girtlak kanseri olmasindn korkuyrm sizde boyle birakmalimiym yoksa esmi almaliym al derseniz 1 yaslarinda bi disimi alayim yoksa 1 aylik disi alip egitipmi yanina koymaliyim
edit: kusm evcil

Son düzenleme:
2 yasindki kusun yanina 1 2 aylik disi koymaniz uygun degil.

Kuşu egitemyeceginize göre bu satten snra 2 yasinda cunku es alip yavru almayi hedeflemeniz daha uygun olur .

Çevrenizde üretici varsa onun salmasına kuşu bırakıp eşini kendi seçmesine izin verirseniz daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

2 yasindki kusun yanina 1 2 aylik disi koymaniz uygun degil.

Kuşu egitemyeceginize göre bu satten snra 2 yasinda cunku es alip yavru almayi hedeflemeniz daha uygun olur .

kusu egitemeyeceginize gore derken benim erkegim zaten evcil disi alirsam 1 aylik onu her turlu evcillestiririm ben skinti iki yasindaki erkk 1-2 aylik disiyle skinti yasarmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:29 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

Çevrenizde üretici varsa onun salmasına kuşu bırakıp eşini kendi seçmesine izin verirseniz daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

malesef hocam yoktur etrafimda kendim alip geldimmide begenmeyip kavga ediyr boylede surekli aynalara yansitici yuzeylere kusuyr simdi 1 aylip diaiyi evcillesfirmemmi gerekiyr yoksa yine rastgele bi disimi alayim

1 aylık bir yavru alırsanız erkek onu rahatsız eder hatta zarar bile verebilir. Eş alacaksanız yetişkin bir dişi alın.

Geri