Karadeniz Pet

Yeni eş

Glsm

Meraklı Üye
Bugün kızıma eş aldım kendisi seçti eşini dişi sürekli erkeği kaşıyo öpüyo peşini bırakmıyo ama erkek bi köşeye geçti bekliyor dişiye pas vermiyor yeni olduğu için mi yapıyordur yoksa erkek de eş seçer mi ?
20170422_182513.jpg
20170422_182927.jpg

Erkek yavru gibi duruyor . Erkeğin ay olarak büyük olup baskın karakter olması çiftleşme için daha uygundur

erkeğin baskın olması gerektiği doğru ama anlaşma zamanla da olur.. kavga yoksa zamanla alışma olasılığı vardır. önemli olan dişinin erkeği kendinin seçmesi...

Ayırın kuslarınızı bir hafta . Yuva takılı kafese erkeği koyun kafese hükmetsin. Nijer tohumu ve mamayla destekleyin

Ayırın kuslarınızı bir hafta . Yuva takılı kafese erkeği koyun kafese hükmetsin. Nijer tohumu ve mamayla destekleyin
Valla benim bişey yapmama gerek kalmadı şu anlık erkeği alalı iki haftayı geçti birbirlerini kaşıyorlar yem kusuyorlar hatta dün erkek dişinin üstüne çıkmaya çalışıyordu

Valla benim bişey yapmama gerek kalmadı şu anlık erkeği alalı iki haftayı geçti birbirlerini kaşıyorlar yem kusuyorlar hatta dün erkek dişinin üstüne çıkmaya çalışıyordu
Her kuş aynı değil. Kimisi anında es oluyor kimisi aylarca bekle olmuyor :)

Zamanla oluyo diyosun yani peki senin eş seni gelince korkuyormuydu

Bu erkek hiç 2 - 3 yaşında gibi durmuyor. Yavru bu. Eş tutmazlar bence...

Bu erkek hiç 2 - 3 yaşında gibi durmuyor. Yavru bu. Eş tutmazlar bence...
Benm kuş bu erkek 2-3yaşında bir şey haraketli ama korkak çözemedim bu kuşu erkekler daha çabuk alışır dıyolar benim dişiler 2günde alıştıudılar.

Ekli dosyalar

• 1494423258628.jpg
    1494423258628.jpg
    602.4 KB · Görüntüleme: 14
Zamanla oluyo diyosun yani peki senin eş seni gelince korkuyormuydu
Evet çok korkuyordu hatta geldiği iki üç gün kafesin bi köşesini yer etti kendine suyunu içip yemini yedikten sonra hemen oraya geliyordu bütün günü orda geçiyordu dişi üstüne gelincede tellere tutunup tekrar eski yerine dönüyordu

Hatta o kadar ki benim dişim bana çok alışkın dışarı çıktığında üstümden inmez şimdi erkekde alıştı bana kaşıttırıyo kendini dışarı çıkınca üstüme gelmeye çalışıyor iniş çalışmaları yapıyor dişim konuşuyordu erkekde konuşmaya çalışıyor sürekli mırıldanıyor tek sorunum dişim tüye girdiği için erkeği biraz tersliyor o kadar

Hatta o kadar ki benim dişim bana çok alışkın dışarı çıktığında üstümden inmez şimdi erkekde alıştı bana kaşıttırıyo kendini dışarı çıkınca üstüme gelmeye çalışıyor iniş çalışmaları yapıyor dişim konuşuyordu erkekde konuşmaya çalışıyor sürekli mırıldanıyor tek sorunum dişim tüye girdiği için erkeği biraz tersliyor o kadar
Tüye girmek ne oluyor birde tahmini ne kadar zamanda alıştı sana çünkü ben elimi uzattığmda suskunken konuşmaya başladığımda dahi müthiş bi kaçış var kafeste mecbur elime almak zorunda kalıyom ayağında mantar varmış az bişey vazelin fellan sürüyorum.

Başında kapsül kapsül tüyler olur dahaa çıkmamis. Kuş halsiz olur . Bu normaldir. Kanalıma abone olursanız tüm sorularınızı cevaplayabilirim

Tüye girmek ne oluyor birde tahmini ne kadar zamanda alıştı sana çünkü ben elimi uzattığmda suskunken konuşmaya başladığımda dahi müthiş bi kaçış var kafeste mecbur elime almak zorunda kalıyom ayağında mantar varmış az bişey vazelin fellan sürüyorum.
Ben erkeği alalı üç hafta oluyo bu sürede alıştı sabırlı olmak gerekiyor birde ben kuşları sıkmıyorum illaki yavru versin diye bir şeyim yok illaki eğiteyim gibi bi çabamda yok sadece onlar mutlu olsun sağlıklı olsun diye uğraşıyorum eve gelip kapıyı açtığımda seslerini duymak yetiyor sevdiğim içinde onlarla konuşuyorum sohbet ediyorum onlarda benim bu sevgime karşılık veriyorlar

Ben erkeği alalı üç hafta oluyo bu sürede alıştı sabırlı olmak gerekiyor birde ben kuşları sıkmıyorum illaki yavru versin diye bir şeyim yok illaki eğiteyim gibi bi çabamda yok sadece onlar mutlu olsun sağlıklı olsun diye uğraşıyorum eve gelip kapıyı açtığımda seslerini duymak yetiyor sevdiğim içinde onlarla konuşuyorum sohbet ediyorum onlarda benim bu sevgime karşılık veriyorlar
Benim amacımda yavru felan deil ama benden korkmasından dolayı dedim ya eşini beğenmedi felan sandım anlamadım merak ettim

Geri