Karadeniz Pet

Yeni Eşler

Furkan EŞMELİ

Meraklı Üye
Sa arkadaşlar benim 1 2 senedir bnde olan dişi kuşum var baya alışkın bize zili fln taklit ediyor geçen hafta perşembe günü yumurtladı ama eşi yoktu kızgınlık yumurtasıdır dedik cuma gün gidip eş aldım bugün bi hafta oldu bizim dişi ilk günlerde yem fln yedirmiyordu kızıyordu şimdi o kadar deiil ama genede bazen vuruyor bu yüzden erkek kaçıyor aynı tünekte fazla durmuyorlar bir kere birbirlerine yem verirken gördüm ama bir daha öle birşeyle karşılaşmadım hep ayrı ayrılar bazen yan yana geliyorlar ama erkek çok sakin dişi çok harekeetli erkek ise uyukluyor eş tutarlarmı sizce bir yardım ederseniz sevinirim iyi günler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:32 -->-> Daha önceki mesaj 02:25 --

Bu arada iki adet yumurta oldu kızınlık yumurtasıyla beraber ama yumurtayı kesti şu anda ne basıyor nede 3 üncü yumurta geldi yani yumurtayı kesti yumurtaları atıyım mı ?

Son düzenleme:
dişi yumurtaların üzerine yatıyor mu ?

at yumurtaları erkegi yeni almışsın zamanla düzelir 2 haftaya

dişi yumurtaların üzerine yatıyor mu ?
yok kardeş basmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

at yumurtaları erkegi yeni almışsın zamanla düzelir 2 haftaya
tmm kardeşm sağol bnm dişi kuş beni kıskanıyor ve erkeğe vuruyor buda düzelir değil mi çoğu kişi yavru almanın zor olduğunu söylüyor kuşum alışkın olduğu için sizin bu konudaki fikrinizi alabilirmiyim acaba ?

yok kardeş basmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

tmm kardeşm sağol bnm dişi kuş beni kıskanıyor ve erkeğe vuruyor buda düzelir değil mi çoğu kişi yavru almanın zor olduğunu söylüyor kuşum alışkın olduğu için sizin bu konudaki fikrinizi alabilirmiyim acaba ?

yok aga benim kuş ele alışkın erkek yumurtladılar yavrularıda oldu ama erkek alışıksa eş sıkıntı oluyor ben 4 dişiden sonra buldum dişisini eş tuması biraz sor amam o da şans işi daha yeni ortalama2 hafta beklemen lazım

yok aga benim kuş ele alışkın erkek yumurtladılar yavrularıda oldu ama erkek alışıksa eş sıkıntı oluyor ben 4 dişiden sonra buldum dişisini eş tuması biraz sor amam o da şans işi daha yeni ortalama2 hafta beklemen lazım
Sağol kardeş bkleyip görücez o zmn :D cevap verdiğin için sağol

Geri