petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni evlatlarım ne kadarlık ve cinsleri nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ŞENOL tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0

bu bıcırıkları yeni aldım acaba ne kadarlıklar ve cinsleri nedir yardımcı olabilirmisiniz. ayrıca bir sorum daha var kuşlara haftada bir elma kıvırcık rendeleyip ayrı bir yemlikte vermeyi düşünüyorum bir kuşçu verme dedi diğer bir kuşçu ise ver dedi ne yapmamı tavsiye edersiniz.

2. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

Mavi = Dişi = Yerli
    Yeşil= Erkek= Yerli

Yaşları hakkında bişe diyemicem ama 1 sene civarı gibi görünüyor mavi biraz daha küçük olabilir...

#2 BARAN, 25 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ocak 2014
  3. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ................................................................................................................

#3 Volkan SARSAN, 25 Ocak 2014
    Son düzenleme: 27 Mart 2016
  4. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    dişiniz clearwing ,opal mavi 1,5 yasında erkeğiniz yeşil spangle 1 bucuk yaslarında oda yerli kuslar hayırlı olsun güle güle besleyin

5. Makinist
    Gizli

Makinist Guest

Maşallah her ikisinede.Yeşil olan erkek mavi olan dişi. Tahmini olarak her ikiside 1 yaşına girmek üzere erkek biraz daha büyük :)

6. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0
    çok saolun arkadaşlar yıllardır kuş besliyorum ama hiç yavrularım olmadı inş bu sefer olacak bakalım umutluyum bunlardan hiç rahat durmuyorlar :D yeşillik verme konusunda yorum yapıcak varmı peki ?

7. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    tabiki verin herşeyin fazlası zarardır ama bunun bilinci ile verin hayırlı olsun

8. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

Marul verirsen yerler bide madem yavru istiyorsun sana bi tavsiye hocam kalamar kemiği al tak kafese baktın dişi kemiriyormu hemen yuvayıda takın duruma göre 1 ay içinde kupayı kaldırırlar ;)

9. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0
    kalamar kemiğini denicem inş dediğiniz gibi olur :) yeşillik zaten önceden kuşlara veriyordum ama bir kuşçu aman sakın verme falan deyince tereddüte düştüm.

10. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

Olur olur merak etme 1-2 ay içinde seri üretime geçersin dostum :) petshopçuların çoğu dalavereci hocam ben tüm kuşlarıma marul maydanoz nane vs yeşillik verdim hiç bişede olmuyor zaten şuan ki kuşum 2 aylık marul veriyorum yemiyor istese yemezler sadece dışkıları yeşil yeşil olur başkada bişe olmaz

Sayfayı Paylaş