petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni fikir ise yararmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    iyi forumlar pek cogunz bilirsnz elimde konusan bir muhabbet kusu var 4 aylik tek sorunumuz kendini sevdirmemesi acaba bunu satsam yeni bi 25-30 gunluk daha yem bile kirmayi beceremeyen bi kus alsam kendini oksatirmi

#1 Ahmet SARUHAN, 12 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 12 Mayıs 2015
  2. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Size en büyük tavsiyem, eğer sattığınızda pişman olmayacaksanız hiçbir zaman deneyin. Ama pişmanlığını yaşayabilirim derseniz, hiçbir şekilde bulaşmayın derim.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    tabi kusumu cok seviyrmda pisman olacagimi sanmiyrm sonycta yeni alacagimda bana alisacak ama extra olark kendini sevdirme gibi bir umidim vsr peki 25 gunluk kus bakimi zor degildir degilmi hocam

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    25-30 günlük bir kuşun alışması ve eğitimi dediğiniz gibi diğer kuşlara göre daha kolaydır.Ama bazen öyle yavrular oluyor ki bırakın alışmayı yanına yaklaştırmıyor. Bu gibi riskleri göz önüne alın karar verirken. Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak var.

5. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Daha önce bir kuş eğitip-konuşturmuşunuz. Zor olmayacağını bilmeniz gerekir? Mamasını, yemini, suyunu, eğitimini vb. şeyleri düzenli bir şekilde yaparsanız hem pozitif sonuç alırsınız hem de herhangi bir zorluğu olacağını düşünmüyorum.

6. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    simdi aklim karisti acaba alimi almayimi oyle yavrular varmiki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:20 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

hocam anllamadiniz sey konusunda diyorum beslenme sonucta daha yem kirmayi bilmiyrlar ya o yuzden dedim

7. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    dostum yem kıramıyacak kadar ufagını alma 10 15 gün bişey degiştirmez.

sevdirme konusu muamma beklentin ne bilmiyorum ama nekadar alışırsa alışsın mıncıklatmaz kendını tedirgin olacaktır .

ben satmamanı önererim .benım kuşta kendıne dokundurtmuyor ama kafeste gel bi öpiyim diyom avcumun ıcıne giriyor .

8. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam minciklamak degilde en azindan bi tuylerine dokunmak kafasini kasimak istrdim o bile yok

9. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    bendede yok boşver . :) ilk kuş ilk aşk gibidir unutulmaz pişman olursun :)

10. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    valla hocam haklisin yarin bi gidip kuscuya bakacm iyi para verirlerse belji satip bi sultan papagani alirm peki hocam boyle bir kusun fiyati ne kadardir

11. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    Fiyata bişi diyemem hocam petshopun fıyatı aralıgı hep aynı 20 - 30 tl :) o yuzden beklentın cok olmasın . formda satarsan ırkıda iyiyse alıcı bulursun

12. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam 20-30 mu zaten yavrular 25 tlye ben buna 3 ay boyunca emek etmisim konusturmusm egitmism hicmi ksrsiligii olmayack :D hocam az once aradim kuscumu dedi getir bi bakim bende dedimki ora getirmem alack adamda gelip evimden alack istersen videolarini getirim diyr adam tamam dedi getir tahminen ne kdr tutabikir dedigimde 50 ile 150 arasinda degisiriyr videolari getirdiginde bakarm dedi

13. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    sen bilirsin hcam

14. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkurler hocam fikirlerin icn

Sayfayı Paylaş