Karadeniz Pet

Yeni fotoğraflarla karşınızda:)

cocomade

Paylaşımcı Üye
Selamlar.
Çoko'nun birkaç fotoğrafını sizinle paylaşmak istedim. Birkaç gün önce forumda da bahsettiğim gibi beni biraz korkutmuştu üşüttüğü için ama vitaformla kendimizi toparladık. Şu an keyfimiz yerinde, eskisinden daha iyiyiz diyebilirim. :)

Şu sıralar tüyde olduğumuz için biraz çirkiniz aldırmazsanız çok seviniriz. :p

e2y38O.jpg

KDEby6.jpg

Knk6oN.jpg

wMXGQ9.jpg

xAEMMz.jpg

eN3B0Q.jpg

wbjXo0.jpg

Maşallah çok guzel. Sağlıklı bir kuş. Bu arada kafes dikkatimi çekti kullanışı nasıl memnunumsunuz

Piyasanın en kaliteli kafesi ama ne yazıkki ne banyoluk ne yuvalık takılıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

Bu arada kuş çok güzel.Satma gibi düşünceniz olursa şimdiden talibim

Bu kafesin yuvalıkları kafes içine takılıyor. Pek kullanışlı değil o bakımdan.
Banyoluk ise kapıları açıp takılıyor. Ancak yanda 3-5cm. açıklık kalıyor. o bölümede bir karton parçası konabilir, üstteki kafes kilidi plastiğe sıkıştırılabilir.

Masallah tuy dökumu bile bozmamis karizmasini.bu arada fotolar cok guzel sanirim. Makina profosyonel saniri bukadar keskin sonuclar olduguna gore :))))

maşallah senin yaramaz baya artistmiş..
poz vermesini de çok iyi biliyor :)

maşallah çoko gerçekten çok güzel bir kuş maşallah

Çok teşekkür ederiz yorumunuz için.
Maşallah çok guzel. Sağlıklı bir kuş. Bu arada kafes dikkatimi çekti kullanışı nasıl memnunumsunuz

Çok teşekkür ederiz. Kafesten memnuniyet hangi amaçla kuş beslediğinize bağlı. Ev ortamında hobi amaçlı bakıyorsanız kesinlikle oldukça kullanışlı alttaki kapalı kısım sayesinde yem tüy saçılmıyor etrafa, içerisinde ızgarası da var. Telleri oldukça kaliteli ama üretim için çok uygun değilmiş sanırım yuva takma yeri olmadığı için.

Piyasanın en kaliteli kafesi ama ne yazıkki ne banyoluk ne yuvalık takılıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

Bu arada kuş çok güzel.Satma gibi düşünceniz olursa şimdiden talibim

Banyoyu çok sık yapmadığımız için bizim için pek sorun olmuyor yapması gerektiğinde de kafes dışında yapıyor.
Teşekkür ederim ama satmayı düşünmüyorum, çok alıştı bize.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

Masallah tuy dökumu bile bozmamis karizmasini.bu arada fotolar cok guzel sanirim. Makina profosyonel saniri bukadar keskin sonuclar olduguna gore :))))

Çok teşekkür ederiz. :) evet makina prof. ama sürekli hareket halinde olduğu için çekerken biraz zorlandık bazı fotoğraflarda kayma olmuş. :)

Maşallah çok yakışıklı bir kuş.

Çok teşekkür ederiz.
maşallah senin yaramaz baya artistmiş..
poz vermesini de çok iyi biliyor :)

Çok teşekkür ederiz, yeni yeni öğreniyor diyelim. :)