Karadeniz Pet

yeni frigofirik hobihane fikir ve onerileriniz

Maşallah çalışmaya devam :D

hocam apartmanda oturdugum icin betonarme sansim yok ugrasmayi severim bos vakitlerinde insana bi ugras lazim kafa dinlendirecek

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen katılıyorum insan mutlaka faydalı bir hobisi olmalı, sevdiğiniz işle ilgilendiğiniz için harcadığınız paralar gözünüze görünmez. benim için sizin bu üretimhane bitirim olur aslında yaz tatillerinde kuşları 2 ay yer değişikliğine maruz bırakıyorum. atarım bir romorka gittiğim yere götürürüm. Neyse lafı uzatmayım ben gözüm kalacak, maşallah , emeğinize sağlık, Allah hayrını göstersin...

yahu arkadaş konyalıdaki emeğe işçiliğe bak sen. hemşerim bir pencere ve tavana bir havalandırma on numara son sana...

Maşallah çalışmaya devam :D[/QUOTE
teşekkurler.

aynen katılıyorum insan mutlaka faydalı bir hobisi olmalı, sevdiğiniz işle ilgilendiğiniz için harcadığınız paralar gözünüze görünmez. benim için sizin bu üretimhane bitirim olur aslında yaz tatillerinde kuşları 2 ay yer değişikliğine maruz bırakıyorum. atarım bir romorka gittiğim yere götürürüm. Neyse lafı uzatmayım ben gözüm kalacak, maşallah , emeğinize sağlık, Allah hayrını göstersin...

teşekkurler hocam
yahu arkadaş konyalıdaki emeğe işçiliğe bak sen. hemşerim bir pencere ve tavana bir havalandırma on numara son sana...
tesekkurler hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

7fa036e1300041a8c1466cf32e328ab4.jpg
5e74b0cd108d572c2f31d55f146dc3b1.jpg
6ad65f901bc0fe3a95cdb8bf6a514f5e.jpg
d311aeee6c21bf3fde32234b41be696a.jpg
f203d3658364e7cc0f691e2f9e589e00.jpg
0435ca59aeb6bfb48feac40866613abe.jpg

bugun aksam alcipan isini bitirdim kasayi ikiye ayirdim icerden alcipan ve arasina izocam la simdi iceriye bi kapi ve altina laminant parke isi kaldi

GT-I8200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

............................................

yKIqtOm.jpg

9KAn1vU.jpg

8wSmhSk.jpg

hb07Jgr.jpg

anSa3A7.jpg

4lmHznX.jpg

iiOw16i.jpg

pLla8JA.jpg

cAach6T.jpg

5TvuUqU.jpg

ejSPSJq.jpg

8xx1D3h.jpg

QjVCBkY.jpg

ZlyughD.jpg

6fi9wl1.jpg

minik hobihanemi tamamladım 3 çift yerli 3 çift çekoslovak 2 çift şhow jumbo 1 tek dişi çek 1 tek dişi show jumbo 8 tane yerli yavru damızklık adayları yumustalar gelmeye başladı 3 çift yumurtada yatıyor 4 çift yumurta hazırlıgında kendi yaptıgım mamaylada kuşlara ziyafet veriyorum

Son düzenleme:
Maşaallah bereketli üretimler gerçekten çok güzel oldu kuşlarınız da çok güzel kocaman maşaallah

Maşallah bereketli olsun:) Çalışan demir ışıldarmış..

maşallah hayırlı olsun.inşallah bende böyle bir hobihane yaparım.hayırlı üretimler olsun.

maşallah bol üretimler
Teşekkurler

Mama tarifiniz nedir. ?
mamaya bıldırcın yumurtası normal yumurta princ unu bebe maması cicibebe tarcın zencefil düğürcük havuc maydonoz bira bayası ne bulursam katıyorum
Maşallah bereketli olsun:) Çalışan demir ışıldarmış..

maşallah hayırlı olsun.inşallah bende böyle bir hobihane yaparım.hayırlı üretimler olsun.
tesekkurler insallah daha iyisini siz yaparsınız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 14:18 --

jumbolarında yumurtaları gelmeye başladı insallah boş gecmez yumurtalar
a3msbCT.jpg

gAw2B1D.jpg

Teşekkurler

mamaya bıldırcın yumurtası normal yumurta princ unu bebe maması cicibebe tarcın zencefil düğürcük havuc maydonoz bira bayası ne bulursam katıyorum

tesekkurler insallah daha iyisini siz yaparsınız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 14:18 --

jumbolarında yumurtaları gelmeye başladı insallah boş gecmez yumurtalar
a3msbCT.jpg

gAw2B1D.jpg

inşallah yavru alırsınız benim jumbolar 7 tane yumurtladı ilk 3 ünü dün aldım diğerlerini işaretlememiştim hangisi son yumurta bilemediğimden 4 ü beklemede ama hepside boş gibi

Gerçekten muhteşem olmuş. Ancak taban temizliği için düz bir muşamba öneririm. Zira çok önemli.

kasayı apartmanın havlusunun içine aldık hayırlısıyla tam balkonumun karsısında güneşte gorüyor

Kp2Pj9a.jpg

tavana havalandırma ve ısık alması için bi cam açtım

cOKZota.jpg

ilk ağız yavrulardan damızlık için ayırduklarım
VZqcS4i.jpg

yerli yavrularımdaN
MZt3whs.jpg

20 günlük show jumbo yavrum
FmPHSCN.jpg

bu hafta sonu yaptıgım 70*50 1 metre boy olçülerinde salmam yavru ve dinlenmeye aldığım kuşlar için maşallah içinde baya baya uçuyorlar

kfP774e.jpg

37rH1Ru.jpg

hobihaneden bi kare
eSsNJKn.jpg

Son düzenleme:
maşallah bol üretimler

Maşaallah ya. Emeğinizin karşılığını gayet güzel sağlıklı kuşlarla almışsınız. en güzeli de bu durum.