Karadeniz Pet

yeni gelen dişi kuş erkek kuş ile uyumu

• Konbuyu başlatan hero
  • Başlangıç tarihi
H

hero

Guest
2saate kadar erkek kuşuma dişi almaya gidicem aynı kafeste tutuyummu direk yoksa alıştırmanın başka bir yöntemi varmı?

Almaya kafesle beraber kuşu götür yanına teker teker eş at hangisiyle anlaşırsa onu al yoksa sonra sorun yaşarsın güzel kardeşim .

Volkanın dediği gibi bırak kuş kendi eşini seçsin

tavsiyeniz için teşekkür ederim yanlız sorun şu gittiğim yerde 1 tane damızlık var alıp getircem uymassa geri götürcem direk yanyana koyuyummu 1 2 gün ayrı kafeslerde takılsınlarmı?

1 tane varsa bence başka yerlere git arkadaşların dediklerini yap kuş kendi seçsin. 1 tane kuşa bel baglama eş olmazlar degıstırmek zorunda kalırsın. ben dün 4 tane kuşcu gezdim üşenmeden. gerçi kuş almadan geldim ama bakdım yakınlarında varsa sende dükkan dükkan gez derim bence

1-2 hafta ayrı kafesler de yanyana tut

Koy yanına direk bir sorun çıkarsa geri götürürsün .
Yalnız aldığın kuşun yaşını sağlık durumunu iyi kontrol et

bu arkadaş tanıdık 1 aydır dükkanında biton kuş olmasına rağmen kuş satmadı bana şimdi bitane geldi diye aradı yani aslında ben 1 aydır sıkıştırıyorum .ankarada gezmediğimiz dükkan kalmadı işi bukadar bilmezken tavsiye edilen hatrısayılır petshopcunun biri (isim vermicem sitede aktif biri değil daha çok balıkçı) saf kan diye kırma kuşu 150 tlden sattı saygıyla anıyorum kendisini. ordan aldığım malzemeler arkadaşımda yarı parasına çıktı aynısı. şimdi bu kuş alınacak uyuşmassa bi kardeşime hediye ederim olay şu direk aynı kafesemi koyuyum yoksa ayırıyım birbirlerini görsünlermi bi süre bide

siteye resmini atarım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Geri