Karadeniz Pet

Yeni gelen küçük üyemiz

DuyguBoncuk

Meraklı Üye
Muhabbet kuşu severler merhabalar. Boncuğumu hatırlarsınız belki babam bugünde gelirken bu küçüğü getirmiş sizlere bir sorayım dedim yaş ırk cinsiyet bilgilerini ve nasıl davranmamızı önerirsiniz boncuğumun yanına koymadım kuşu başka bi kafesle salona koydum yere dal darı koydum ışığıda söndürdük öyle duruyor ilk başta kafese koymak için kardeşimin elinden uzun bi süre inmedi biraz carcar ama erkektir inşallah :)
mPGJo0.jpg

GYvyL6.jpg

Nq5Oa5.jpg

Son düzenleme:
Son fotoya göre büyük ihtimal erkek. Kanatları sanırım koparılmış. Yeniden çıkması için kökünden çekilmeli. Üstad görüşlerini bekleyin. Bu arada yerli 2 aylık.

koparılmış olma ihtimali çok az emin misiniz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

Arkadaşlar başka yorumu olan yok mu????

Kuş erkek gibi duruyor kanatları makaslanirsa çekmek gerekir bence böyle bir durum yok çok Şirin Güle güle besleyin

Kuş erkek gibi duruyor kanatları makaslanirsa çekmek gerekir bence böyle bir durum yok çok Şirin Güle güle besleyin

yaşasın çok sevindim ozaman sıkıntı yoksa çünkü kanat çekmek gibi bişeyi asla yapamam benim kuşumla yan yana getireyimmi peki bi süre öyle durduktan sonra benim 8 aylık kadar olan dişim kuşa bakar mı annelik yapma gibi

kuş daka 2-3 aylık bir erkekek

Yok yan yana getirme dişi hirpalar bunu oyun oynar bununla zaten top gibi :) Güle güle Besle 3 hafta kadar ayrı kalsinlar

Maşallah kuş 2-3 aylık erkeğe benziyor. Güle güle besleyin.

Yok yan yana getirme dişi hirpalar bunu oyun oynar bununla zaten top gibi :) Güle güle Besle 3 hafta kadar ayrı kalsinlar

bugün mesajınızı görmemiştim boncuk dışardayken küçük kafesi getirdim bizimki hemen uçtu öptü felan şimdide aynı kafese koydum ikiside öyle duruyor bakalım gözlemliyorum kötü bişey olursa ayırırım hemen :)

Peki bakalım ben fikrimi söyledim maşallah

arkdaslar kusumun cinsiyetini ögrnmk istiyrm fakt foto koyamıyorm yardmcı olurmusunuz
abiler kuşumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz fakt fotoraf koyamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

Geri