petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni gelen kuş yemiyor icmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigit72 tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kuş geleli 3 cü gün bişey yemiyor icmiyor akıllı yemligin altını temizledim yerse altina kabuklar dökülür diye hiç yememis. Geldiginde kafesinde hazır ballı kraker vardi onu taktim bazen onu yiyor suda icmiyor gördüğüm kadari ile hala yerinemi alışamadı gündüzleri iyi geziyor tozuyor akşamları sus pus duruyor kafeste [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Kafese daldari ve evde yaptigimiz mama ve ayriyeten yemde var hicbirine değmemiş

2. Kerimhan öztürk

Beğenileri:
    0
    Benim kusumda ilk bir hafta su icmedi sonra icmeye basladi 3.gun de yem yemeye basladi alisma evresi 1 2 hafta sonra açılır endise etme 1 hafta kafesten cikarma

3. yigit72

yigit72 Member

Beğenileri:
    0
    Kafesten çıkıyor acindiriyor kendini ters asiliyor kafese eli uzatir uzatmaz atılıyor ele omuza tirmaniyor öpüyor filan birde yese icse acıyorum ya

Sayfayı Paylaş