Karadeniz Pet

Yeni gelinimiz kacti :(

Ezgi Yılmaz

Meraklı Üye
ape6ese6.jpg

edamunyg.jpg

uty4abyg.jpg

a3unejed.jpg

Maviş gelinimiz tülün altından girip acik pencereden kacti. Fındık oğlumuz şokta. Dua edin lütfen geri gelsin :'(

Son düzenleme:
Uff güzelde renkli bi kuşmuş, geçmiş olsu.. Umarım geri gelir ama sanmıyorum :/

Son düzenleme:
ne yazık ki gelmiyorlar 2 adet muhabbet kaçıran biri olarak eminim babam giden geri gelse rahmetli dedem gelir derdi bende çok gülerdim ama malesef doğruymuş. geçmiş olsun bu arada.

ne yazık ki gelmiyorlar 2 adet muhabbet kaçıran biri olarak eminim babam giden geri gelse rahmetli dedem gelir derdi bende çok gülerdim ama malesef doğruymuş. geçmiş olsun bu arada.
Sagolun arkadaşlar
Ne yazikki gelmedi :(

Geçmiş olsun

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Size de bana da geçmiş olsun. Ben de bu sabah 1 hafta önce aldığım kuşumu kaçırdım. Daha birbirimize yeni alışmaya başlamıştık. Kafesi temizlerken kapılardan bir tanesi açık kalmış, ne olduğunu anlamadım, birden bire diğer kapıdan kaçıp gitti. :(

Bu sefer gidip 1 erkek 1 dişi 2 aylık civarı kuş aldım. Bunlara da bir şey olursa kuş bakmaya tövbe edeceğim. :/

Son düzenleme:
Size de bana da geçmiş olsun. Ben de bu sabah 1 hafta önce aldığım kuşumu kaçırdım. Daha birbirimize yeni alışmaya başlamıştık. Kafesi temizlerken kapılardan bir tanesi açık kalmış, ne olduğunu anlamadım, birden bire diğer kapıdan kaçıp gitti. :(

Bu sefer gidip 1 erkek 1 dişi 2 aylık civarı kuş aldım. Bunlara da bir şey olursa kuş bakmaya tövbe edeceğim. :/
Geçmiş olsun kuşa daha alismis sayilmazdik ama oğlumuz çok sevinmişti ask acisi çekti sabi... :(

Geçmiş olsun giden geri gelmez bi daha.

gecmis olssunnn bugun bende bi komsumuza bi kus hediye ettim 1 saatte oda kacirmis kusu :(

Sagolun :(
[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] kiz kacti babaevine de dönemez :'(

cok gecmış olsun ya valla cok üzüldüm şimdi.cok erken salmışsınız kafesınde keşke bıraz alışsaydı.
giden geri gelmez ama telafi ederız bir şekılde