Karadeniz Pet

Yeni Gelinimizin Yaşı ve Cinsi?

kaan77

Meraklı Üye
Merhabalar tek bir erkek kuşum vardı ona yeni bir eş aldım fakat yaşından emin olamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
başlık yanlış olmuş :)) yaşı önemliydi benim için dişi olduğunu biliyorum zaten :):p

Düzelttim ben başlığı ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

Güzel ve sakin bir dişiye benziyor genç bir kuş ve yerli bence biraz mama ver iyice bir toparlansın sonrasında eşleri birleştir

Düzelttim ben başlığı ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

Güzel ve sakin bir dişiye benziyor genç bir kuş ve yerli bence biraz mama ver iyice bir toparlansın sonrasında eşleri birleştir

4 aylık diye tahmin ediyorum ben en fazla 5 gibi.

Son düzenleme:
Sanki göz halkası görüyorum gibi. 1 yaş civarı diyebilirim. ama o kısım fotoda net görünmüyor.
eğer göz halkası yoksa 6-8 ay diyeceğim

Son düzenleme:
Sanki göz halkası görüyorum gibi. 1 yaş civarı diyebilirim. ama o kısım fotoda net görünmüyor.
eğer göz halkası yoksa 6-8 ay diyeceğim

Yani o zaman bu kuş her türlü çiftleşmeye hazır bunu bilmem iyi oldu çünkü yanındaki erkek gerçekten çok kızgın kafayı tutamıyor tüneğe sürüyor kafesin tellere vuruyor fena yani.

Doğrudur ancak öncesinde birkaç hafta besiye çekmekte fayda var

Geri