Karadeniz Pet

Yeni Güzelliğin Cinsiyeti Nedir ?

Alican Kırcaali

Meraklı Üye
Selamınaleyküm, herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Bugün çarşıdan eve gelirken bir petshoba girdim sırf öyle bakmak için.
Kuşlara baktığım bir kuşa saldırıyorlardı dayanamayıp satın aldım.
Acaba bu aldığım kuşun cinsiyeti nedir
VYv0bP.jpg

l1vdVE.jpg

Fotoğraflarda kuşu sıkı tutuyormuşum gibi görünüyor ama merak etmeyin sıkı tutmadım :)

Dişi bir kuş/güzelmiş tüyü kadar ömrü olsun.

teşekkür ederim yorumunuz için :)
Amin inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:56 -->-> Daha önceki mesaj 15:54 --

Birde bir şey sorsam, diğer beslediğim kuşun yanına koydum, o erkek birde artık yetişkin sayılır artık acaba bir sorun olur mu

Kuş dişi maşallah. Tebrik ederim davranışınız için.

Amin inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:56 -->-> Daha önceki mesaj 15:54 --

Birde bir şey sorsam, diğer beslediğim kuşun yanına koydum, o erkek birde artık yetişkin sayılır artık acaba bir sorun olur mu

Gozlemleyin , birbirlerine zarar verecek kadar sert kavga etmiyorlarsa sorun olmaz, gule gule besleyin

Amin inşallah.

Eğer kavga etmezlerse sorun olmaz ama kavga ölümle sonuçlanabilir bazen o yüzden kavga ederlerse ayrı kafese koyun,ama erkek kur yapmaya başlar ise çift olacaklardır.

Geri