petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni hobi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkay61 tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. berkay61

berkay61 Guest

Arkadaşlar bu hobiye arkadas yuzunden bagimli oldum :D ilk kafesimi aldım ama gerekli malzemeleri bilmiyorum yem olarak neler tercih edersiniz vs hepsini söyleyin gerekli olan malzemeleri.. TEsekkurler

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ahşap tünek en fazla iki adet yemler açık yem olmamalı iki yemlik(veya bir akıllı yemlik) bir suluk
    çift istersen yuvalık

3. Samet YILDIZ

Öncelikle 2 adet yemlik 2 adet suluk al suluklar 2-3 ayda bir yağlanır siyahlaşır dikkat et o suluğu atarsın.2 adet ahşap tünek biri ortada birisi yemliğe yakın eğer çift alacaksan oyuncak hiç koyma eş tutmuş çift aldıysan eğer yuvalığını koy gitsin :) he birde yem olarak kuşlarıma QUİK marka yem veriyorum meyveli[BOYALI KURU EKMEK] olanını al.

4. Buğra

Buğra Guest

boyalı ekmekler zararlıdır almayın paket ağır gelsin diye atıyorlar içine meyve diye iteliyorlar sakın almayın ben bonnie aldım onda bile var yuh dedim içinden ayırıyorum kuru ekmekleri öyle veriyorum

5. berkay61

berkay61 Guest

Teşekkürler arkadaşlar cok yardimci oldunuz

6. ismail kaan

Arkadaşlarların dediklerine katılıyorum ama yem olarak vitakraft al bir numara

7. berkay61

berkay61 Guest

Teşekkürler

Sayfayı Paylaş