Karadeniz Pet

yeni hobi

THERACULA

Yeni Üye
Herkese merhaba. Kedi Kopek balik derken sonunda kuşa da Merak saldim. Fakat bu konu hakkinda hicbirsey bilemiyorum. 40 a 40 Kafes Kafes yeter mi hangi yem kullanmaliyim nasil bir muhabbet kusu almaliyim nerden almaliyim sabahlari cok ses yaparmi elime alsam pir diye kacar mi bakimi Nasil Olmalı kafes dizayni nasil Olmali kafes temizligi.kac güne bir olmali.

Liste daha epey uzun bana yardimci olabilir misiniz
Simdi den tesekkurler

Hepsinin cevabı forumda mevcut. Arama bölümünü kullanınız.

Herkese merhaba. Kedi Kopek balik derken sonunda kuşa da Merak saldim. Fakat bu konu hakkinda hicbirsey bilemiyorum. 40 a 40 Kafes Kafes yeter mi hangi yem kullanmaliyim nasil bir muhabbet kusu almaliyim nerden almaliyim sabahlari cok ses yaparmi elime alsam pir diye kacar mi bakimi Nasil Olmalı kafes dizayni nasil Olmali kafes temizligi.kac güne bir olmali.

Liste daha epey uzun bana yardimci olabilir misiniz
Simdi den tesekkurler
Dostum soru cevap ve bakım besleme gibi bölümler var forumda. İstersen sırayla okumaya başla. Burada bizim yazdıklarımızdan daha etkili olur. Çünkü ırk, kafes, yem vs gibi şeyler göreceli bir kavramdır. Kişiden kişiye değişebilir. Hayırlı olsun.

Forumda ilgili konulara bakın daha fazla bilgi isterseniz size yardımcı oluruz... :)

Mobil girdigim icin direkt bilgiye ihtiyacim vardi ama teşekkür ederim bi Sorum Olursa buradan tekrardan yazarim.
Iyi aksamlar:)

Hayırlı akşamlar... :)

Son düzenleme:
Aramıza hoş geldiniz.
İyi forumlar.
Keyifli hobiler.

Kısaca yazayım. Tek bir kuş için ise Versele Laga yem, vitamin avisol, kafes yeterli gibi. Kalamar kemiği bulundurun. Haftada bir kafesi temizleyin. Tahta tünekler kullanın, ballı kraker vb. kozmetik ürünlerden uzak durun. Yeni yeme düşmüş erkek alırsanız alışması ve konuşması daha da kolay olacaktır.