Karadeniz Pet

Yeni Hobihane Çalışmalarım

Fatih Köle

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar daha önce bazı sorunlardan dolayı ara verdiğimiz kuş sevgisine tekrar dan başladık kafeslerimiz hazır. Yuvaliklarimiz hazırlanıyor.

Zemin fayans işi tamam. Salma ve kafes ışıklandırmaları bitiyor.

Şimdilik 12 çiftlik kafes hazırladım ve salmamiz olacak. Yedek Salman da bitmek üzere.

Resimler ;

Eklemeler ve son işler bitince detaylı resimler atacağım.
37aa7409aaeac1cf7ff9e8bb3c46c877.jpg

dc183df485837d673cb37f85c409541d.jpg
5fcfeea5cfd17c573aabee48684f4462.jpg
795c3f999de8989a27eaec608cfe0cc6.jpg
17e048679dc437e4883ce0163c88d545.jpg
cadfd90a6901441fd95b69105e458d7a.jpg
8dd838ff10e7ffa0144d172a5c07e5a2.jpg
0cdd87e554fdb102f3b047d76f405dfd.jpg
c9250c5b9b134571f1234ea63dab7dce.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı bereketli olsun . Sizi tekrar aramızda görmek güzel . Yerinizi nasıl ayarladınız ? Depo mu ? Herhangi bir resmi izin almayı düşünüyor musunuz ? Kafesleriniz kendi yapımınız mı ? Ve kuşlarınızı nereden tedarik etmeyi düşünüyorsunuz acaba ? Ankaradaydınız heralde . Bildiğiniz güvendiğiniz bi üretici var mı ?
Çok soru sordum kusura bakmayın.
Her şey gönlünüzce olsun .

Hayırlı bereketli olsun . Sizi tekrar aramızda görmek güzel . Yerinizi nasıl ayarladınız ? Depo mu ? Herhangi bir resmi izin almayı düşünüyor musunuz ? Kafesleriniz kendi yapımınız mı ? Ve kuşlarınızı nereden tedarik etmeyi düşünüyorsunuz acaba ? Ankaradaydınız heralde . Bildiğiniz güvendiğiniz bi üretici var mı ?

ben yazayim derken yazmışsınız +1

Depo gibi bir yerim var. Orada yapacağım. İzin almadık resmi bir iş değil petshop gibi o yüzden Gerek yok diye düşünüyorum. Kafeslerimiz kendim yaptım. Yakında paylaşırım. Ankara Çayyolu ndayim evet. Üretici çok ama araştırmak lazım.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Depo gibi bir yerim var. Orada yapacağım. İzin almadık resmi bir iş değil petshop gibi o yüzden Gerek yok diye düşünüyorum. Kafeslerimiz kendim yaptım. Yakında paylaşırım. Ankara Çayyolu ndayim evet. Üretici çok ama araştırmak lazım.

mekan size ait

e bir de çayyolu..

kaliteli sağlam damarlar şart artık.

Şu imkanlara sahip olmak çok hoş .Allah bize ve isteyenlere de versin İnşaallah . İyi bir üretici bulursanız bizimle de paylaşırsanız seviniriz . Zira ben de Ankara dayım .

Evet bugün tünekleri taktım tünekleri karşıdan vida atarak oynamasını sağladım kolayca sökülüp takılır hale getirdim. Örnekler resimlerde.

Kafeslerimiz ışıklandırması da bitti son hali bunlar.

Salma da bitmek üzere o da bitince komple isim bitmiş olacak. Temizlik ve kuşları kafese atması kalacak.

Resimleri ilk mesaja ekledim tünek örnek olarak kullanmak isteyenlere.

Son düzenleme:
Evet bugün tünelleri taktım tünelleri karşıdan vida atarak oynamasını sağladım kolayca sökülüp takılır hale getirdum. Örnekler resimlerde.

Salma da bitmek üzere o da bitince komple isim bitmiş olacak. Temizlik ve kuşları kafese atması kalacak.

mükemmel olmuş.

başarılar, Allah yardımcın olsun

Evet bugün tünelleri taktım tünelleri karşıdan vida atarak oynamasını sağladım kolayca sökülüp takılır hale getirdum. Örnekler resimlerde.

Güzel olmuş tünekler