Karadeniz Pet

Yeni HOBİHANEM (g0rky06)

g0rky06

Onursal Üye
Evdeki fazla kafesten sıkıldım 5 katlı üretim kafesimi eve taşıdım cok hoş oldu odamızda fazla yer kaplamıyor gayet düzenli geniş ferah bir ortam oldu .
*Diger kafeslerde boşa cıktı cifthanemide salma olarak kullanmayı düşünüyorum.
Umarım begenirsiniz.
*Yavrusu olan ciftimin kafesini daha sonra taşıcam 3 yavru büyütüyor şuan

Yeni ortamlarında ilk mamalarını yaptım hemen :D

20140823_123108.jpg

20140823_113438.jpg

20140823_130241.jpg

20140823_125730.jpg

20140823_124720.jpg

Bu konusan dostumu unutmayımda o hep yatagımın dibinde kalacak :D

20140823_133357.jpg

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş eline sağlık. Hayırlı üretimler :)

- Çağrı Gökçek -

Mis gibi olmuş Hayırlı olsun, Mamayı kendine mi yaptın, iri olmamış mı biraz :)

Cok guzel olmus ellerine saglik kardesim mavi kusumuzda french likten iyi kurtulmus sayende

Senden tüy hastalıgında izlediğin yolu ögrenirsek, fena olmaz.. Sanırım bir konun vardı bununla alakalı,

Senden tüy hastalıgında izlediğin yolu ögrenirsek, fena olmaz.. Sanırım bir konun vardı bununla alakalı,

Bira mayasi kullanmisti sanirim eger detayli bilgilendirme yaparsa alttan destekleyelim bizde cok onemli konu bence cogu kisi nin basina geliyor

Bira mayasi kullanmisti sanirim eger detayli bilgilendirme yaparsa alttan destekleyelim bizde cok onemli konu bence cogu kisi nin basina geliyor

Doğru söylüyorsun, kuşçuyum diyen herkesin eline en az 1 tane böyle kuş gelip geçmiştir.

Doğru söylüyorsun, kuşçuyum diyen herkesin eline en az 1 tane böyle kuş gelip geçmiştir.

Aksam bununla ilgili detayli konu acarim

Açta Sabit konu yapalım, çok önemli bir şey.

Masallah cok guzel olmus tertemiz valla..Hayirli uretimlerin olsun.

Geri