Karadeniz Pet

Yeni ingiliz çiftim

• Konbuyu başlatan sbnm
  • Başlangıç tarihi
S

sbnm

Guest
Herkese merhaba. Bugün yeni bir ingiliz çifti satın aldım. Yavru ingiliz kafesinin içini uzun bi süre izledim. Birbiriyle çok ilgili olan bu çifti seçtim. Kafestekiler 2-4 aylıkmış.
Sizler ne düşünüyosunuz arkadaşlar çift hakkında.

Cinsleri ingiliz değil mi? İngiliz değeri para ödedim çünkü. Bir şüphe varsa hemen götüreyim.

Cinsiyetleri dişi ve erkek değil mi ? Bir türlü emin olamadım.

Kaç aylıktırlar?

Tecrübeli arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

v4mvq.jpg

v4mwx.jpg

v4mxx.jpg

v4myk.jpg

v4mzr.jpg

v4n23.jpg

ingilize benzetemedim ben üstatlarımız daha iyi bilir ama

kuyruğu uzun ama ingilizede pek benzeniyo ama gözel kuşlar

fiyat olarak ne kadar verdiniz, benim resmimde gözüken ingiliz çift tahminimce kuslarınız çek yada yerli olması lazım

Safkan ingiliz kafesindelerdi ve bunların fiyatları diğerlerinin 4 katıydı. Israrla sordum ingiliz değil mi diye ısrarla evet dedi. Götüreyim ya ben bunları o halde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

çiftine 150lira verdim :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

Dostlar ne diyosunuz götürüp veriyim mi ?

Kafeste sizinkilere benzeyen bi kuş hatırlamıyorum.
ingiliz yavruları da mı sizinkilere benzer sanki onlar baya bi olgunlaşmış ?

Bilmiyorum kızışmışlar mı fakat uzun bi süre izledim kafesi bu ikisi sürekli beraberlerdi. Ondan bunları seçtim

Daha küçükler ama görünüşleri ingiliz gibi değil sanki

Bu kuslar yerli kardesim, geri gotur aldigin adama, arkadaslarin linkinden de ingiliz kuslari goster, bunlar benziyor mu diye sor. Ya degistir ya da parani al, git baska kuscudan baska kuslar al. Bu arada kuslar pek tatliymis :)

Kırma Parana yazık koş değistir

ah ah şu petshopçular. bunlar İngiliz değil maalesef. bunları iade edin hocam

Ustam üzülerek söylüyorum kuşlar ingiliz değil. Değiştirme şansınız varsa götürün değiştirin derim.

Ama kuşlarda sıkıntı yok sağlıklı görünüyor , sadece ingiliz olmadığını belirtmek isterim.

araştırmadan kuş alma ingiliz kuş kendini belli ediyo zaten asilliğinden duruşundan falan boşuna para vermişin

kayseride bi kuscu amcada beni kandırmıştı 2 sene önce ismini yazmayım sakallı herkesin güvendiği,sonucda bilmezsin 1 sefer kanarsın bayağı ayıp etmiş bunu inigiliz diye satan arkadaş

Fena kandırmışlar sizi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Işte bunlar hep bilinçsizlikten oluyor.bilen biri bukadar para vermezdi.kandirılmazdi.yanliş anlamayın sizi tenzih ediyorum

çek kuşlara benzettim ıngilizler çok daha iri oluyorlar

Geri